Müzik Dinlemeyi Sevenler İçin Kişiye Özel Tişört

4 Saat 10 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
59.90 TL
Ürün Kodu : 10308

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Müzik Dinlemeyi Sevenler İçin Kişiye Özel Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Müzik dinlemeyi sevenler için kişiye özel tişört arkadaşınıza armağan edebileceğiniz ya da sevgilinizle bir örnek giyebileceğiniz enerji dolu bir hediye!

Müzik, müzik, müzik… Müzik sizi her şeyiniz. Müziksiz gününüz değil anınız geçmiyor. Eğer siz de yatakta kalkar kalkmaz müzik setinin on tuşuna dokunanlardansanız, gün boyu yolda yürürken, çalışırken bile fırsat buldukça non - stop müzik dinleyenlerdenseniz, bu tişört tam da size göre. Mp3 ler size yetmiyor, telefonlarınızın kulaklıkları müziksiz kulaklarınızdan düşmüyorsa bu tişörtü giyerek dünyanın en mutlu insanı olabileceksiniz demektir. 14 şubat erkek hediyeleri olarak müzik sever sevgiliye verebileceğiniz büyük sürprizli bir hediye!

 

Listen music – müzik dinle yazısıyla baskılanmış, üzerinde erkek ya da kadın profilinin bulunacağı özel tişörtlerinizin üzerinde kulaklık kısmında isim özelleştirilmesi de olacaktır. Bunun için hemen özelleştir kısmına geçin, cinsiyetinizi girerek, renk ve beden seçeneğinizi oluşturun ve elbette ardından da isim özelleştirmesi için isim – soy isim baş harflerinizi yazmalısınız. Sevgililer için sıra dışı tişört hediyeleri Hediye Sepetinde!

 

Çılgın bir müzik tutkunu olduğunuzu simgeleyen bu tişörtlerin üzerinde bulunan kulaklıklarını takmış isme özel kadın – erkek profil resimleri tam da size göre. Belki siz gün boyu belki bu kadar çok müzik dinlemiyorsunuz ama tam da böyle müzik aşıklısı olan bir tanıdığınız ya da sevgiliniz var olabilir. O halde siyah – beyaz renk seçeneklerinde seçebileceğiniz bu güzel tişörtler tam da bu tanıdığınıza göre. Bu kişi sevgiliniz, kardeşiniz, arkadaşınız kankanız bile olabilir. O halde hadi davranın klavyenize ve bu esprili, şık bir o kadar da kaliteli tişörtü eb güzel hediye niteliğinde sipariş edin diyoruz. Sevgililere hediyeler aradığınızda yaratıcı bir fikir olarak kullanabileceğiniz güzel bir hediye.

Hediye yarat manın zevke  dönüştüğü Hediye  Sepeti müzik sever tişörtleriyle sizlerle.

 

Siz de mi müzik dinlemeyi sevenlerdensiniz? her an her yerde, hatta çalışırken bile kulaklığınızı takıp müzk dinlediğiniz oluyor mu, ya da ben sabah müzikle kalkar akşam müzik olmadan uyuyamam mı diyorsunuz? O zaman size ve müzik dinlemeyi seven yakınlarınıza Müzik Dinlemeyi Sevenler İçin Kişiye Özel Tişört öneriyoruz. Müziği sevdiğinizi artık herkesle paylaşabileceğiniz bu tişört ile etrafınızdaki diğer herkesi de müzik dinlemeye sevk edebilirsiniz.

Oldukça kaliteli olan tişört terletmeyen pamuk yapısıyla da sizler müzik dinleyerek koparken asla terlemeyeceksiniz. Şık ve sade olan tişörtü kendinize almak ya da sevdiklerinize doğum günü gibi özel günlerinde hediye etmek isterseniz ürünü hemen şimdi sipariş edin!