Mutlu Çiftlere Özel Sihirli Kupalar

Ürün Kodu : 10080

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün 2 adet sihirli kupadan oluşmaktadır.
  • Ürün porselenden üretilmiştir.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.
  • Mutlu Çiftlere Özel Sihirli Kupalar özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

Aynı vücutlarınız ve ruhlarınızın birlikteliği gibi kullandığınız objeler de birlikte olsun. Birbirinden ayrılamayan bu yapışık - sihirli kupalar sayesinde bu dileğiniz de mümkün kılınacaktır.

Aşk, doğru eşi bulduğunuzda doyasıya, delice yaşanacak olan bir duygu. Yakalandığı zaman sıkı sıkı tutulması ve dört elle sarılınması gereken bu duyguyu gelin, kullandığınız objelerle de besleyin. Zira duygularda aynı vücut gibi beslenmek ister. Ve bu besini de kullandığınız objelerden iyi enerjiler alarak sağlayabilirsiniz.

Neşeyle kırmızı balonlarını havada uçuran bu aşıkların birleşmiş kupaları da aynı sizin birlikteliğinizi simgeleyecek. Bir elmanın iki yarısını tamamlarcasına hem fiziken, hem de ruhen bir bütünün tamamlayıcılarındansanız, o zaman bu kupalardan hemen birer tane almalısınız. Hediye Sepetindeki büyük hediye gezegeninden ilginç hediyeler grubunda olan bu güzel kupalardan çift olarak birçok çift gibi siz de faydalanabilirsiniz.

Sevgililer günü fikirleri konusundaysa şayet alacak hiç bir şey bulamasanız bile, bu hoş kupalar onun gönlünü almanıza yetecektir. 2 adet birbirine uyumlu porselen simetrik beyaz kupadan oluşan bu ürün, su bazlı malzemelerden üretildiğinden dolayı sağlığınıza zararlı unsurlar içermemektedir. Öte yandan kalınlıklarından ve baskılarından ötürü de uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. İçimi zevkli, ergonomik,  görseli şık ve eğlenceli olan bu kupalar aynı zamanda mutfak raflarınızı da dekoratif bir ürün olarak süsleyecektir. Baskılı kupa bardak fiyatları konusunda en ekonomik fiyatlardan yararlanabileceğiniz Hediye Sepeti, her bütçeye göre uygun hediye içeriyor. Her kesin kullandığı sıradan kupalar yerine bu eğlenceli ve manalı kupaları kullandığınızda artık içecek hazırlamak ve yudumlamak çok daha keyifli olacak… Hediye Sepetine geldiğinizde aradığınız hediye tipi ve hediye rengi her ne olursa olsun, bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Sevgilinize sarıldığınız gibi artık kupalarınızda birbirine sarılacak.


Birbirini çok seven sevgililer için özel olarak tasarlanan bu özel aşk kupalarını çok seveceksiniz.

Çaylarınızı ve kahvelerinizi sevgilinizle birlikte büyük bir keyifle yudumlayacaksınız.

Daha ne olsun  :)