Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye

Ürün Kodu : S-10476
69,90 TL 62,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal Pinart'ın boyutları 20 cm x 15 cm x 3.5 cm'dir
  • Üstüne bastırılan her şeyin şeklini alarak çivilerden oluşan sanat yapmaya hazır olun.
  • 8 yaş üzeri için uygundur.
  • Metal Pinart özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yorumlar

Furkan E.
03.01.2018
ürüne bayıldım hiç bir sorun yaşamadım hızlı kargo için teşekkürler
C.Ç.
15.02.2017
Beklentimi karşılamadı
Ürün hızlı şekilde ve çok güzel bir hediye ambalajı ile geldi. Ne var ki; ürünü daha önce canlı olarak görmediğim için beklediğim gibi bir ürün değilmiş. Ben metal çivilerle bir şekil oluşturduğunuzda tekrar siz bozana kadar bu şekli muhafaza ettiğini düşünerek almıştım ancak elinizi alta yerleştirerek bir şekil oluşturuyorsunuz ve elinizi çekince şekil mekil kalmıyor. Üründeki pleksi glas tabakada da vida yerlerinden çatlaklar oluşmuştu.
MEHMET G.
30.10.2016
hızlı gönderi
Hızlı ve sorunsuz teslimat için teşekkürler

AÇIKLAMA

Metal çivili Pinart dekoratif hediye ile kendi yaratıcılığınızın sınırlarını kendiniz keşfedin!

İçinizde hangi sanat dalına ait bir ilham perisinin yattığını şimdiye kadar keşfetmeyi başardığınıza inanıyor musunuz? Belki içinizde bir şair, bir yazar yaşıyor ya da bir besteci, bir kompozitör veya ressam ruhu yatıyor olabilir. Hatta bir çömlek sanatçısı, heykel traş, gravür sanatçısı, hattat ya da  grafiti sanatçısı bile olabilirsiniz. İşte size bu ilham perisini yakalamanızda yararlı olabilecek bir obje tam da bu sayfada yer alıyor. Kendiniz için, çocuklarınız için (8 yaş üzeri), ya da sevdiklerinize armağan olarak götürmek için sipariş edebileceğiniz metal çivili Pinart dekoratif  hediye siparişlerinizi bekliyor. Ev hediyesi seçenekleri konusunda farklı ve orijinal bir şeyler  arıyorsanız tam karşınızda duruyor.

Çivileri farklı kademelerde yerleştirdiğinizde bu obje bir sanat harikasına ve harika bir tabloya dönüşüyor. Bu çivileri hareket ettirerek ister bir kadın portresi, erkek silüeti, bir hayvan resmi ya da bir doğa resmi bile oluşturabilirsiniz. Parmaklara kuvvet diyerek pinart çivili dekoratif sanat objesinin başına oturabilirsiniz. Kim bilir sizin ellerinizden her kesinkinden farklı olarak hangi sanat eserleri, hangi şaheserler çıkacaktır.

Gençler ve 8 yaş üzerin çocuklar konusunda da yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bu harika  ürün hediyesi onarın sanatçılık konusundaki kendilerine olan güvenlerini ortaya çıkaracağı gibi, içlerinde yatan ilhamı da yeşertecek ve aynı zamanda da mükemmel bir oyalanma  aracı olacaktır. Sevdiklerinize harika bir hediye olarak götürebileceğiniz bu güzel tabloyu müthiş bir rehabilitasyon unsuru olarak da kullanabilirsiniz. Biricik aşkınıza Sevgiliye hediye almak istediğinizde  verebilceğiniz olağanüsti bir hediye seçeneği pinart çivi sanatı.

İlginç dekorasyon ürünleri nden biri olabielcek olan Pinart çivi tablo her gün değiştirerek sergileyebileceğiniz duvarları sarıp sarmalayacak olan harika  tabloların temel unsuru oalcak.

Hayal gücünüzü sınırlamayın ve Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye ile kendi sıradışı çerçevenizi oluşturun!

Yüzlerce çivinin biraraya gelmesiyle oluşturulan bu dekoratif çerçeveyi istediğiniz şekilde istediğiniz obje ile detaylandırabiliyorsunuz. Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye'nin çivileri istediğiniz zaman bozabiliyor, yeniden şekil verebiliyorsunuz. Çivili çerçevenin arka tarafına elinizle veya herhangi bir obje ile bastırdığınızda şekli çıkıyor ve siz bozana kadar aynı görüntüsü ile kalıyor. İster evinizde isterseniz de ofisinizde dekoratif bir ürün olarak kullanabileceğiniz Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye ile hem sıradışı bir eşyaya sahip olacaksınız hem de sıkıcı zamanlarınızı keyiflendireceksiniz. Çivili pinart ile oynamak eminiz ki oldukça keyifli olacak!

Kendi ofisinizde veya evinizde dekoratif bir ürün olarak sergilemek amacıyla tercih edebileceğiniz Metal Çivili Pinart Dekoratif Hediye'yi dilerseniz sıradışı hediyelerden hoşlanan arkadaşlarınıza/dostlarınıza da armağan edebilirsiniz. Şimdiye kadar aldıkları en farklı hediye olacak bu ürünü çok seveceklerinden emin olabilirsiniz.