Seyahat Severe Motto Tasarımlı Hediye Deri Pasaportluk

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
349.90 TL
279.92 TL
Ürün Kodu: 13400

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Pasaportluk 9.8 cm x 13.5 cm ölçülerindedir.
  • Tamamen deri malzemeden üretilmiştir.
  • Üzerine özelleştirmeniz lazer kazıma ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İnsanoğlu kuş misali, teknolojinin de gelişmesiyle artık dünyanın bir ucundan öteki ucuna kolaylıkla seyahat edebilirken ihtiyacı olan tek şey bir pasaport. Bu durumda pasaport seyahat tutkunlarının vazgeçilmez, adeta hayati bir organ önemi taşıyan ihtiyaçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Doğal olarak bu kadar önemli bir eşyayı korumak da kendisi kadar önemli oluyor. Eğer gezmeyi seven bir sevdiğinize hediye almayı düşünüyorsanız Seyahat Severe Motto Tasarımlı Hediye Deri Pasaportluk yapılabilecek en iyi seçim.

Kaliteli deri malzemeden üretilmiş  9.8 cm x 13.5 cm boyutlarındaki pasaportluk kusursuz bir koruma sağladığı gibi, kapağındaki mottosuyla da dikkat çekiyor. Seyahat tutkunlarını "Eğer gitmezsen, asla bilemezsin" mesajıyla teşvik ederken, adeta "Çok gezen mi, çok okuyan mı?" sorusuna gönderme yapıyor. En duygusal doğum günü mesajları arasında kararsız kaldınız ve hediyenizi nasıl özelleştireceğinizden emin olamadınız mı? Lazer kazıma yöntemiyle ön kapağa ekleyebileceğiniz isimle hediyenizi tamamen kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Kadın erkek ayırt etmeksizin yurt dışı ziyaretlerinden vazgeçemeyen, turistliği adeta yaşam tarzı haline getirmiş tanıdıklarınızı sevindirmek için şık bir opsiyon. Yılbaşı ve doğum günü gibi özel günlerde orijinal bir hediye alternatifi için, tam da aradığınız adres. Kendi ismine özel doğum günü şarkisi söylenirken, aynı anda isminin yazılı olduğu pasaportluğu almak tanıdığınız için tatlı bir sürpriz olacak. Siz de hemen online alışveriş ayrıcalığı ile bu eşsiz tasarıma sahip armağanı özenle paketlenmiş şekilde  dilediğiniz adrese yollayın.