Mesajlı Babalar Günü Kalem Seti

Ürün Kodu : S-2781
59,90 TL

Evinizin direği, her zaman destekçiniz, biricik babanız için harika bir hediye! “Babalar Günü hediyesi ne olabilir?” diye düşünenlere en güzel cevap babanızın ismine özel hazırlanan mesajlı kalem seti olacaktır.

Dünyaya geldiğiniz andan itibaren elinizi bırakmayan, sizi karşılıksız bir şekilde seven ve şefkatini hiçbir zaman esirgemeyen değerli babanıza Babalar Günü’nde sizin için ne kadar özel bir yerde olduğunu hissettirebilir, bu özel günü onun için daha anlamlı kılabilirsiniz. İçerisinde ahşap kaplama isim yazılı kalem bulunan ahşap bir kutu ile sunabileceğiniz bu hediye isme özel olması detayıyla babanızın gönlünü fethedecektir. Severek kullanacağı bu hediye ile babanıza Babalar Günü’nde ona karşı hissettiğiniz en güzel duygularınızı ifade edebilir, onu çok mutlu edebilirsiniz. Üzerine mesaj yazdıracağınız ahşap kutu ile babanızın Babalar Günü’nü kutlarken onun için güzel dileklerinizi de dile getirebilirsiniz.

Sizin için her zaman değerli olan ve derin bir bağ ile bağlı olduğunuz, her zaman sevgisini hissettiren kıymetli babanıza doğum gününde de böyle bir hediye düşünebilirsiniz. Babaya doğum günü geldiğinde verilebilecek bu kullanışlı ve oldukça şık hediye ile güzel dileklerinizi iletebilir, ona uzun yıllar saklayabileceği bir mesaj, her zaman sizi anımsatacak hoş bir hatıra bırakabilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinize enteresan hediyeler ile küçük sürprizler yapmak, onları mutlu ederken aynı zamanda şaşırtmak istiyorsanız babanız için mesajlı, kişiye özel kalem setini tercih edebilirsiniz.

Özel günlerde tercih edeceğiniz kişiye özel tasarımlar ile sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilir, bu güzel günleri daha akılda kalıcı kılabilirsiniz.

Mesajlı Babalar Günü Kalem Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 

  • Kutu ölçüleri 5 cm x 17 cm’dir.
  • Hediye seti ahşap kutu ve ahşap kaplama kalemlerden oluşmaktadır.
  • Kalemler mavi tükenmez ve dolma kalemdir.