Lisanslı Galatasaray Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-11590
34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Lisanslı Galatasaray Kupa Bardak Modelini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Ürün malzemesi: Seramik
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Orjinal, lisanslı bir üründür. Orjinal hediye kutusu ile birlikte gönderilir.

Yorumlar

13.10.2019
güzel
gayet iyi

AÇIKLAMA

 

Lisanslı Galatasaray kupa bardak ile sarı – kırmızı renklere tutkun sevdiklerinize en güzel taraftar keyfini yaşatan siz olun!

Belki ona daha önce bir Galatasaray anahtarlığı aldınız, ya da belki 12 numaralı Galatasaray taraftar formasını… Ama bu hediyeler arasında bir eksiklik yok mu sizce de? Hangi Galatasaray taraftarı masasında sarı – kırmızılı bir kupa olmadan güne başlamak ister ki?

İşte, sarı – kırmızı bir taraftar kupası koyu Galatasaray taraftarları için güne başlama en güzel sebebi bile olabilir. Onlara enerjik, pozitif enerjilerle yüklü bir gün yaşatmak istiyorsanız kesinlikle kahvaltı masanızda bu resimde gördüğünüz gibi özel bir taraftar bardağı bulunmalı bizce.

Üzerinde yıldızların uçuştuğu, Galatasaray logosunun ve elbette ki kuruluş yılının bulunduğu kendine has renkleriyle dans eden bu bardak kesinlikle fanatik tanıdıklarınızı çok sevindirecektir. 9,5 x 8,5 ölçülerinde, 4 mm kalınlığında olan bu seramik bardaklarla sevdiklerinizi mutlu edin!

Orijinal bir ürün olan taraftar bardağı yine sevdikleriniz özel ve orijinal  kutusunda gönderilecektir. Dilerseniz bal peteği formundakini, kare blok formlu olan modeli, ya da paralel çizgilerle renklendirilmiş olanını seçebilirsiniz. Galatasaraylı sevgiliye ne hediye alınır sorusuna harika bir yanıt olacak olan bu kupa ile sevdiğinize en büyük sürprizi yaşatın!

 

Belki Galatasaraylı sevgilinizi, babanızın ya da kardeşinizin ve belki  de  arkadaşınızın özel günü planlamaları için daha vaktiniz var. Ama düşündükçe hediye almak konusunda seçenekleriniz artıyor ve kafanız karışıyorsa şayet, aklınızı berraklaştırmak için buradayız. İşte tam da bu noktada Galatasaraylı babaya ne alınır sorusu kafanızı kurcalıyorsa şayet, hediyeniz karşınızda duruyor diyoruz.

 

Her şeyden önce erkekler için hediye alternatiflerinin sınırlı olduğu malumunuz. Hediye alacağınız erkeğe kravat, gömlek, çorap yada kitap almaktan sizde bıktıysanız şayet, bu konuda kesinlikle çizginizi değiştirmeli ve artık onlara onları yerlerinden zıplatacak bir şeyler almalısınız diye düşünüyoruz Bu sayfada karşılaştığını Galatasaray taraftarı kupası da  tanıdıklarınız üzerinde tam da etkiyi yaratacaktır bundan emin olabilirsiniz. Galatasaray taraftarı tasarım kupa ile sarı – kırmızılı gönülleri fetih edebilirsiniz.