Kitap Ayraçlı Hediye Seti

Ürün Kodu : S-3753
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Kitap Ayraçlı Hediye Seti Özellikleri:

  • Kalem,anahtarlık ve kitap ayracından oluşan bir settir.
  • Kutu boyutu 19cm x10 cm'dir.
  • Kalem mavi tükenmezdir.

Yorumlar

NURHAN T.
13.12.2019
Sorunsuz bir şekilde ve tam zamanında teslim aldım..Güzel bir alışveriş oldu:)

AÇIKLAMA

Kitap ayraçlı hediye seti, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel ofis hediyeliği olabilir.

Bir kalem, bir anahtarlık ve bir de kitap ayracından oluşan bu üçlü set, bayanlar içi tasarlanmış ve adeta prensesler için oluşturulmuş olan naif bir çizime sahip. Osmanlı saraylarındaki çeşmibül - bül desenli çini eri anımsatan motiflere sahip olan bu güzel anahtarlık ve ayraç, bayan çalışma arkadaşlarınızı ya da tanıdıklarınızın ellerini kuğu güzelliğinde süsleyecektir. Ofis için hediye arıyorsanız, bayan arkadaşlarınız için buldunuz diye düşünüyoruz.

 

Bir kitap ayracı ve bir anahtarlık daha önce hiç bu kadar estetik olmamıştır. Turkuaz mavinin beyazla buluştuğu bu iki obje, sanki doğunun oryantalist çizgileriyle sarmalanmış ve adeta metali unutturan tasarımlarıyla karşımıza çıkarken göze aynı güzellikte görünüyorlar.  Bir anahtarlıktan ya da kitap ayracından çok porselen bir takımı anımsatan güzellikteki bu güzel sete bayan arkadaşlarınız kesinlikle bayılacaktır. Burada bayan arkadaşlarınıza aradığınız obje özel hediye ise şayet, bu 3’lü set gayet özel bir hediyelik olacaktır.

 

Yine kendine özgü ve uyumlu renklerle sahip olan zarif tasarımlı kutusuyla tanıdıklarınıza gönderilecek olan bu güzel ürün, sahibine arabesk bir havanın esintilerini de getirecek.  Bu anlamda hediye sahibi kendisini Osmanlı sarayında yaşayan bir cariye gibi hissedebileceği gibi, masallarda hüküm süren bir prenses gibi bile hissedebilir doğrusu.

Bayan çalışma arkadaşları dışında dilerseniz okuldaki bayan öğretmene bile öğretmenler gününe hediye edebileceğiniz bu üçlü setle vefakar öğretmenlerimize muhteşem bir hediye vermiş olacaksınız.

 

Bayanlara hediye edilebilecek en özel ve en kullanışlı ofis setlerinden birisi ile karşınızdayız. Bugüne kadar karşılaşılan en özel kitap ayraçlarından birisine sahip olan aynı tasarım anahtarlık ile bütünlük sağlayan ve şık beyaz kalemi ile zarif bir set olan hediye seti aynı motiflerle süslenmiş kutusu ile hediyenizi taçlandırmaktadır. Ofis hediyesi, iş hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak kız arkadaşınız, sevgiliniz için edinebileceğiniz motifli kitap ayraçlı set ile sevdiklerinizi mutlu etmek için acele edin.