Kişiye Özel Resim Çerçevesi

Ürün Kodu : S-2819
49,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

Dünyada geldikleri andan itibaren çevresindeki insanların hayatını güzelleştiren çocuklar, masumluğun ve saflığın simgesi olarak, görüldüklerinde bile insana huzur vermeyi başarıyorlar. Onların sağlığına gelecek en ufak bir zarar birçok insanı üzmeye yetiyor, eve neşe katan, çevresini gülümseten küçük çocuklar masum ve tatlı görüntüleriyle bile birçok insanın hayatında önemli bir yer ediniyor.

Minik prensler ve prensesler için evde dekoratif olarak hoş bir hava katacak çerçeveler özel bir şekilde hazırlanıyor. Miniklerin ismine özel hazırlanan çerçeve hevesle çekilen tatlı fotoğraflarını sergilemenin en güzel yolu oluyor. Çocuklarınızın odası için satın alabileceğiniz isme özel, akrilik malzemeden üretilen şık çerçeveyi yakınlarınızın çocuklarına doğum günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Çocuğunu yeni kucağına alan dostlarınız için doğum hediyesi olarak da düşünebileceğiniz isme özel çerçeve miniklerin birbirinden tatlı 3 fotoğrafıyla harika bir görünüm kazanacak. Anneliği yeni tadan yakınlarınıza ilk Anneler Günü hediyesi olarak da böyle bir hediye vererek kendisini değerli hissetmesini sağlayabilir, onu çok mutlu edebilirsiniz.

Çocuk odasında veya evin en güzel köşesinde severek kullanılacak bu şık çerçeve çocuklara hediye olarak doğum günlerinde götürülebilecek muhteşem bir seçenek. 3 bölmeden oluşan çerçeveye miniklerin 3 fotoğrafı yerleştirilebilmekte, sağ köşesinde akrilik malzemeden ismi yazılarak tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. İsme özel bebek hediyeleri arayanlar için bu şık çerçeve hiçbir zaman eskimeyecek ve uzun yıllar özenle kullanılıp saklanacaktır. Sevdiklerinize sizi anımsatacak etkileyici bir hediye olacaktır.

Aynı gün teslim hediye avantajıyla Hediye Sepeti’nde sizlerle!

Kişiye Özel Resim Çerçevesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün mat ve siyah akrilik malzemeden yapılmıştır.
  • Ürün ölçüleri: 20 x 30 cm'dir.
  • fotoğraf konulacak alanların boyutu: 8 x 8.5 cm'dir.

Yorum Yaz

DERYA E.
ürünü teslim aldım genel olarak güzel ancak tek eksiği fotoğraf koyulan bölmelerin üzerinde fotoğrafı koruyucu cam vs gibi brişey yok.yani fotoğrafları bölmelere yerleştirince üzerleri açık kalıyor. tozunu alırken normal çerçevelerde olduğu gibi camını silmek yerine fotoğrafın üzerini temizlemek gerekecek :)
11.08.2015
FATMA A.
Ürün elime ulaştı. güzel ve kaliteli duruyor. boyutu küçük biraz. daha büyük ölçüler olsaydı daha da güzel olurdu. boyut dışında herşeyi güzel. kargom çabuk geldi. ben daha uzun sürer sanıyordum işlemleri. bu hız için teşekkür ederim. hediye paketi ve kutusu da ayrıca güzel yapılmış. gösterdiğiniz özen için tekrar teşekkürler. ben memnun kaldım.
19.12.2014