Kişiye Özel Nakışlı Harf Yazılı Bone Havlu

Ürün Kodu : 16639

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Bone havlu 100% pamuk iplikten üretilmiştir.
  • Yumuşak dokuludur ve su emiciliği yüksektir.
  • Bonenin uç kısmında düğme yeri bulunmaktadır kullanım sırasında açılmayı önler.
  • Yıkama dayanımı yüksektir.
  • Özelleştirmeniz nakış ile yapılmaktadır ve sökülme olmamaktadır.
  • Kişiye Özel Nakışlı Harf Yazılı Bone Havlu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak her zaman en ayrıcalıklı ve özel hediyeleri tercih etmek anlamına gelmektedir. Özellikle günlük yaşamda pratik çözümler sunacak olan hediyelerin tercih etmesi sevgilileri çok daha mutlu edebilmektedir. Sevgilinizin banyo sonrasında saçlarını hemen kurutmasına imkân verecek Kişiye Özel Nakışlı Harf Yazılı Bone Havlu sayesinde farklı bir hediye verebilirsiniz.

Sevgiliye farklı sürprizler yapmak isteyenler için ideal olan havlu, yüzde yüz pamuktan üretildiği için sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Özellikle yumuşak dokusu sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım sunduğu gibi aynı zamanda su emiciliğinin de yüksek olması kısa sürelerde saçlardaki nemim giderilmesine yardımcı olur. Çok pratik bir şekilde saçlara sarılma imkânı veren tasarımı böylece pratik ve hızlı bir kullanım imkânın yaratılmasına olanak tanır.

Zamana ya da kullanıma bağlı olarak eskime göstermeyecek olan bone havlu, böylece uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılacaktır. Hediye olarak vereceğiniz sevgilinize tamamen özel olması için isminin baş harfleri temel alınarak üzerine nakış yapılacak olan havlu tüm bu özellikleri ile birlikte harika bir seçenek sunuyor ve sevgilinizi şaşırtmanızı sağlıyor. İşlevsel yapısı sonrasında da her kullanımda size minnet duymasına imkân veriyor.