Bisiklet Severlere Hediye İsim Yazılı Spor Havlu

Bugün sipariş verirseniz en geç 22 Mart Çarşamba günü kargoya verilecektir.
174.90 TL
Ürün Kodu: 13009

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Spor havlusu 90 x 50 cm ölçülerindedir.
  • Mavi, Açık Mavi, Siyah, Turuncu, Pembe, Su Yeşili, Kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • %100 Pamuktan üretilmiştir ve çok emicidir.
  • Özelleştirme nakış işleme ile yazılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sporun farklı farklı dallarını deneyen ve sonunda bisiklet sporunu yapmakta karar kılan en yakın arkadaşınız için sürpriz bir hediye oluşturduk; Bisiklet Sporu Severlere Hediye İsim Yazılı Havlu.

Kendini bu eğlenceli spora adayan biricik arkadaşınızın keyifle kullanacağı bu havlu ilk başta kulağa sıradan bir hediye gibi gelebilir. Fakat Bisiklet Sporu Severlere Hediye İsim Yazılı Havlu'yu benzerlerinden ayıran bir özelliği var ki görmeye değer. Üzerine işlenen sembol ve isim soyisim ile sıradanlıktan çıkarılan bu havlu arkadaşınızı özel hissettirecek harika bir armağan. Üzerine işlenen isim ve soyisim ile kişiye özel hediyeye dönüşen havlu modelimiz birden fazla renk seçeneğine sahip. İstediğiniz renkte istediğiniz kişi için hazırlatabileceğiniz Bisiklet Sporu Severlere Hediye İsim Yazılı Havlu'yu erkeğe hediye veya bayana hediye olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. bisiklet sporu ile yakından ilgili arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek Bisiklet Sporu Severlere Hediye İsim Yazılı Havlu'yu beklenmedik bir günde sürpriz bir hediye olarak da arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. en yakın arkadaşınız için tercih edebileceğiniz bu havluyu dilerseniz sevgiliye ilginç hediye olarak da tercih etmeniz mümkün.

Çok beğenilecek ve bisiklet sporu yapan sevdikleriniz tarafından keyifle kullanılacak Bisiklet Sporu Severlere Hediye İsim Yazılı Havlu'yu isme özel hazırlatmak ve anlamlı bir hediyeye dönüştürmek isterseniz hemen sitemizden siparişinizi geçin. Seçtiğiniz bu sıradışı hediye ile daima sevgiyle hatırlanın.