Kişiye Özel Monogram Tasarımlı Renkli Ajanda

Ürün Kodu : 13624

Arkadaşa Hediye İsim Yazılı Renkli Not Defteri​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 24cm x 17cm ölçülerindedir.
  • Kırmızı, Kahverengi ,Siyah, Gri renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Defterin kenarları 2020 yazısı ile aynı renge sahiptir.
  • İsim yazılı not defteri ön ve arka olmak üzere 370 sayfadır.
  • Not defteri üzerine isminiz lazer kazıma ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.

Kişiye Özel Monogram Tasarımlı Renkli Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte yılbaşı hediyesi telaşı da başladı diyebiliriz. Bunun için yapmanız gereken en iyi seçim ise şüphesiz ki sevdiklerinize hediye edeceğiniz yeni yıl ajandası olan 2020 temalı bir ürün hediye etmek olacaktır. Ajandanın yanında doğum günü için el yapımı hediyeler seçenekleriyle de sevdiklerinize kendi el emeğiniz olan bir ürünü hediye edebilir uzun yıllar hatırlanacak bir armağan vermiş olabilirsiniz. Böylece her daim saklanacak olan bu hediye hiç unutulmayacak ve her daim hediye ettiğiniz kişiyle birlikte kalacak diyebiliriz.

Kahverengi, kırmızı, lacivert ve siyah renk seçeneklerinden oluşan ajanda için hediye alacağınız kişinin renk zevkine göre seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz renk hem defterin üzerindeki 2020 yazısına hem de ajandanın yapraklarına renk vereceğinden yapacağınız tercih çok önemli diyebiliriz. Hediyenizin yanında aynı zamanda sözlü bir parça da bırakmak isterseniz doğum günü sözleri komik linkinden yardım alabilirsiniz. Bir de ürünün üzerine isim yazdırarak hediyeyi tam olarak sahibine ait bir parça gibi hissettirebilirsiniz.

Kişiye özel monogram tasarımlı renkli ajandanın üzerine yazdıracağınız isim lazer kazıma yöntemiyle baskı yapıldığından uzun süre dayanıklıdır ve kabartma özelliğiyle de ayrıca şıklık abidesi olarak masalardaki yerini alacaktır. Bu ürünü hediye alacağınız kişi ajandayı her daim yanında taşıyacağı gibi aynı zamanda yeni yıla da erkenden girecek ve kişiye özel olan bu ürünü her kullandığında sizi hatırlatacağı gibi gönülleri de fethetmenizi sağlayacak.