Kişiye Özel Metal Yuvarlak Kanyak Matarası

Ürün Kodu : 11182
Kişiye Özel Metal Yuvarlak Kanyak Matarası​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Kişiye Özel Yuvarlak Matara, paslanmaz çelikten yapılmış olup, yuvarlak bir tasarıma sahiptir.
  • 5 oz: 9 cm çapındadır
  • Yazılar ürün üzerine lazer kazıma yöntemiyle yazılır ve asla silinmez.
  • Kişiye Özel Metal Yuvarlak Kanyak Matarası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel metal yuvarlak kanyak matarası, bu babalar gününde babanıza vereceğiniz en güzel hediye olacak! …

Babalar gününe çok az kaldı. Eğer  bu yıl da babalar günde ona yine gömlek, kravat,  süveter, terlik gibi klişelerle kolaya kaçarak hediye verecekseniz, önce bir gardrobuna, sonraysa terlik dolabına bakmanızı öneririz. Bakın, kim bilir ne kadar çok karavat – gömlek ya da terlik var orada. Bu koca koleksiyon daha ona  uzun yıllar kimsenin  yenilerini almasına ihtiyaç bırakmayacak kadar kullanabileceği  ürünlerle  dolu gibi görünüyor.

Neden ona bu yıl hediye alırken biraz zevklerinden ve hobilerinden ya da alışkanlıklarından  da yararlanarak hediye avına çıkmıyorsunuz ki? Örneğin babanız ne yapmaktan hoşlanıyor, eve geldiğinde ilk eğilimleri nelerdir, nelerle ilgilenir, ne arar ya da hafta sonu geldiğinde  en çok yapmayı sevdiği şeyler nelerdir konularında, biraz kafa yoracak olursanız, hemen ona giden en özel ve farklı hediyenin çıkış noktasını bulabileceksiniz undan emin olabilirsiniz. Babalar gününe özel hediyeler konusunda en iyi iz sürme  yöntemi Hediye Sepeti’nden  geçer.

 

Örneğin eve geldiğinde aperatif almayı, iki tek atmayı seven ve  günün yorgunluğunu bu şekilde çıkardığına inanan bir babanız varsa ona bu güzel kanyak matarasından alabilirsiniz. Yine  hafta sonu olduğunda güzel şehir manzaralarına dalarak,  açık alanlara kendini atma sevdasında olan ve bu güzelliklerin yanında  yudum yudum alkol almayı da  ihmal etmeyen bir babanız varsa, yine ona güzel hediyelik bu isem özel matara olacaktır.

Kazıma yöntemiyle en güzel şekilde bu kanyak matarasının üzerine işlenmiş olan  ad – soy ad yazı karakterlerinin yanı sıra en güzel işlemeler de onu bekliyor olacak.  Babalar gününde en güzel hediye fikirleri nin sizden çıkmasını istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin diyoruz.

İster hediye arayışınız babanız için olsun ister erkek arkadaşınız için olsun erkeğe ne alınır sorusunun her zaman  doğru cevabını burada yani Hediye Sepeti’nde bulacaksınız