Minimal Sevimli Kedi Tasarımlı Baskılı Termos

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 13959

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Termos içi paslanmaz çelik
  • Uzun süre sıcak ve soğuk tutabilir.
  • Termos, sizinde dilediğiniz gibi özelleştirebilmeniz için 1 adet boş tasarım kağıdı ile birlikte gönderilmektedir.
  • Termosun iç bölümü sökülüp kendi tasarımınızı ekleyebilirsiniz.
  • Termos yanında boya kalemi gönderilmemektedir.
  • Termosunuzu kuru boya kalemleri ile boyamanız önerilmektedir.
  • 19 cm x 7 cm boyutlarında
  • Minimal Sevimli Kedi Tasarımlı Baskılı Termos özenle hazırlanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Baskılı termoslar mesleklere özel, burçlara göre tasarlanmış, ya da uzay ve kedi gibi temalara uygun şekilde karşınıza çıkıyor. Bu tıl yükselen trend olan bardak termoslar herkes tarafından beğenilerek kullanılıyor. Yolculukta, araçta, işe ya da okula giderken çok kullanışlı olan bu bardaklar içecekleri sıcak ya da soğuk tutuyor. Hem kışın hem de yazın severek kullanabileceğiniz termosların için çelik kaplama iken dışı da cıvıl cıvıl düşünülmüş. Bütün renklere ve tasarımlara bayılacağınız bu ürün gurubu dört dörtlük sürprizler yapmanız ön ayak olacak.

En kolay el yapımı hediyeler nasıl yapılır sorusundan yola çıkarak kendi yapacağınız minik bir notu ya da kutuyu da bu ürüne rahatça ekleyebilirsiniz. Termos ebatları yaklaşık 19 x 7 cm olarak tasarlanıyor ve bardak modelinde dış kaplama çok sevimli oluyor. Kedili bu temada doodle benzeri sevimli karikatürize bir duvar kağıdı olarak bezeme yapılıyor. Yani termosun görünümü çok trend olan minimal karikatürize kediciklerle kaplı oluyor. Kadın erkek tüm kedi severlerin beğeneceği enfes bir estetiğe sahip dış görünüşle geliyor.

Kullanırken çok sevilen mükemmel termos hediyenizi, hediye paketi nasıl yapılır fikirlerinden ilham alarak kendiniz paketleyebilirsiniz. Ancak istediğiniz taktirde direkt teslimat adresine de paketlenip kaplanarak sürpriz olarak gönderim yapılabiliyor. Online hediyelik tecrübenizin dört dörtlük olması için her şey düşünülmüş. Hemen sipariş vererek minimal sevimli kedilerle çay ya da kahve keyfine başlayabilirsiniz.