Öğretmen Eşe Hediye Mat Siyah Çelik Termos

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16125

Satın almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Termos 19 cm x 9 cm ölçülerinde, 500ml hacmindedir.
  • İçi ve dışı SUS 304 paslanmaz çeliktir.
  • Özel sızdırmaz kapak ve kaymaz tabana sahiptir.
  • Mat siyah renklidir.
  • Sıcak içeceklerde kullanmadan önce sıcak suyla çalkalayarak termosun içini ısıtmanız önerilmektedir.
  • İçine koyduğunuz sıcak yada soğuk sıvıyı kendi sıcaklığında uzun süre tutar.
  • Termos üzerine özelleştirme lazer kazıma ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Öğretmen Eşe Hediye Mat Siyah Çelik Termos özenle hazırlanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eşinize öğretmenler günü için hediye tercihinde özel ve ayrıcalıklı bir hediyede karar kılmak istiyorsanız gelişmiş şık tasarımı ve kullanışlı yapısı ile birlikte Öğretmen Eşe Hediye Mat Siyah Çelik Termos hediye edebilirsiniz. Tamamen eşinize özel olarak tasarlanacak olan hediye sayesinde onun öğretmenler gününün daha da ayrıcalıklı geçmesine neden olabilirsiniz.

Özenle tasarlanmış olan bu termos, öğretmenlerin günlük yaşamda sık ihtiyaç duydukları su, çay ve kahve gibi içecekleri rahatlıkla içebilmelerine olanak tanıyacaktır. Tamamen paslanmaz çelikten yapıldığı için de sağlık koşullarına uygunluk taşıyan bu özel termos, yapısı itibariyle rahat bir kullanım sunmaktadır.

Özel sızdırmaz kapağı sayesinde rahatlıkla istenilen her yere götürme olanağı da veren termos, bu sayede günlük yaşamda pratik bir kullanıma sahiptir. Sadece sıcak içecekler için değil aynı zamanda soğuk içeceklerin de ideal ısılarında korunmasını sağlayan özelliği ile birlikte içeceklerden alınan keyif çok daha fazla artış göstermektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında termos üzerine özel lazer kazıma yöntemi ile eşinizin adı yazılacağından tamamen kendisine özel olacak ve böylece kendisini daha ayrıcalıklı hissetmesi mümkün hale gelecektir. Kolay kullanımı ve içimi sayesinde de hiçbir zaman hediyesini yanından ayırmayacaktır.