Kişiye Özel Kanyak Matarası

Ürün Kodu : S-3009
54,90 TL

Sevdiklerinizi mutlu etmek için son derece farklı ve etkileyici bir hediye seçeneği! Belki de bir erkeğe alınabilecek en farklı hediye… Farklılıklardan hoşlanan sevgilinizi özel günlerinde etkilemek istiyorsanız ona kişiye özel kanyak matarası ile harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

Tüm erkeklerin çok hoşuna gidecek kanyak matarası, sevgiliye en güzel Sevgililer Günü hediyesi olacaktır. Farklı bir seçenek oluşuyla, en önemlisi de kişiye özel oluşuyla sevgilinizin beğenisini kazanacaktır. Sevgilinize özel olarak hazırlattığınız bu hediye ile ona bir kez daha sizin için ne kadar değerli olduğunu ve özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

Sevgilinizin doğum gününü onun için daha anlamlı kılmak adına da böyle özel bir hediye ile sürpriz yapabilirsiniz. Sevgiliye yapılacak küçük sürprizler bu kişiye özel hediye sayesinde daha akılda kalıcı olacak ve elde somut bir hatıra kalmış olacaktır.

Kendilerini özel hissetmekten hoşlanan erkeklerin çok değer vereceği kişiye özel kanyak matarası babaya doğum günü hediyesi olarak da düşünülebilecek son derece şık bir tercihtir. Babanızın bu özel gününü güzel bir hediye ile kutlamak istiyorsanız ona isminin yazılı olduğu paslanmaz çelikten imal edilen kanyak matarasını hediye edebilirsiniz. Bu hediye ile babanızın kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kanyak sevenler için her zaman yanlarında taşıyacağı, vazgeçilmez bir eşya olacak kanyak matarası şıklığıyla göz alacaktır.

Babalar Günü hediyesi ne olabilir?” sorununuzu da kökünden çözecek bu hediye ona her zaman sizi anımsatacak değerli bir hatıra olacaktır.

Erkekler için tercih edebileceğiniz, en farklı, en orjinal hediyeler Hediye Sepeti’nde aynı gün kargo fırsatıyla sizlerle!

Kişiye Özel Kanyak Matarası  Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • 7 oz: 7 x 12 cm

Yorum Yaz

Neslihan N.
daha kullanılmadı ama görsel olarak cidden çok güzel
18.12.2014