Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık
Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık
Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık
Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık
Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık
Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık

Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 3434

Kara Kuvvetlerine Özel Kredi Kartlık Özellikleri

  • Orijinal deriden imal ediilmiştir.
  • 10x8 cm'dir.
  • 10 kredi kartlık yaprak, 6 adet kart ve 1 adet para koyma gözü vardır.

Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı Kara Kuvvetlerinde görev yapan tanıdıklarınıza eşsiz bir hediye vermek istiyorsanız, bu kredi kartlık tam da ona göre…

Siyah ya da kahve tonlarında tasarlanmış olan üzerinde Türk Kara Kuvvetlerinin armasıyla bezenmiş bu şık cüzdanı asker tanıdıklarınıza armağan etmek istemez misiniz? Ordumuzda görev yapan kişiler topraklarımızı korumakla yükümlü olan dolayısıyla da kutsal bir görev üstlenmiş olan aziz insanlar topluluğudur. Bu nedenle de kullandıkları aksesuar ve objelerde kendilerine layık ve farklı olmalıdır.

İsme özel cüzdanlar konusunda bu kişisel kredi kartlığını asker tanıdıklarınıza çekinmeden armağan edebilirsiniz. Orijinal deriden imal edilmiş olan bu ürün, 10 x 8 cm ebatlarında, 10 şeffaf yapraklı bölmeye, 6 kart cebine ve bir de para koyma gözüne sahip. Her cebe uygun ebatlarda olan bu ürün dışardan bakıldığında ceplerde potluk yapmaz ve ufak boyutlarından ötürü diğer sıradan cüzdanlara göre intizamlı bir görünüm sergiler. Asker hediyeleri Arasında bulunan bu cüzdanlar hem çok şık hem de işlevsel.

Erkeğe alınacak hediyeler arasında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kara Kuvvetleri Komutanlığı ayağında görev yapan aile bireylerinizde bu cüzdanı gönlünüzce hediye edebilirsiniz. Asker ahbaplarınıza, askeriye de görevli aile mensuplarına ya da astlarınıza rahatça armağan edebileceğiniz bu cüzdanı her biri çok beğenecek. Siyah sevenlere siyah ve kahverengi sevenlere de kahve tonundaki bu şık kartlıklardan armağan ettiğinizde üniformasına daha da asil bir hava katacaktır. Hediyelik ürünler arasından Türk Ordusu birimlerinde görev yapan tüm tanıdıklarınız için bu platformda bulabileceğiniz birçok ürün sizleri bekliyor.

Türkiye Cumhuriyetini içten ve dıştan korumakla görevli Kara Kuvvetleri'ni mutlu edecek isme özel kredi kartlık hediye edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan bu kredi kartlık astlarınızı ya da üstlerinizi özel hissettirecektir.


Görevinde başarılı bir zaman geçirmiş üstlerine böylesine kullanışlı bir kredi kartlık hediye ederek onlara unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz.