Kampçılara Özel İsim Yazılı Renkli Matara 750 ml

Ürün Kodu : 11548

Kampçılara Kişiye Özel Renkli Matarayı​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 26 cm x 7 cm ölçülerindedir
  • Turkuaz,yeşil,pembe ve kırmızı renk seçenekleri bulunur.
  • Paslanmaz çelik
  • Kilitli askı aparatı
  • Contalı sağlam plastik kapak
  • Kampçılara Kişiye Özel Renkli Matara özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.

Kampçılara özel isim yazılı renkli matara 750 ml bundan böyle kamp aktivitelerinizin vaz geçilmezi olacak!

Havalar nasıl olursa olsun kamp yapmak bir çoğumuzun en sevdiği aktivitelerden. Eh kamp yapmak denildiğinde kamp teçhizatlarından ilk akla geleniyse kesinlikle mataralar. Eğer siz de sık sık kamp yapan biriyseniz ya da kamp yapmayı seven yakınlarınız, arkadaşlarınız varsa kesinlikle ona armağan edebileceğiniz isme özel harika bir hediye karşınızda duruyor.

Üzerinde kamp yapmaya dair çadır, kamp flaması gibi harika ikonların bulunduğu bu özel mataralar renkleriyle eğlenceli ve iç açıcı görüntüler sunarken, en işlevsel hediyeliklerden olacaktır sevdikleriniz için. Örneğin piknik yapmayı, çadır kurmayı kısacası kamp yapmayı seven tanıdıklarınıza bu matara en iyi değişik doğum günü hediyesi alternatifi.

 

Pembe, yeşil, kırmızı, mavi renklerinde olan bu güzel mataralardan dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.  Ayrıca üzerine isim özelleştirmesi yazarak da sevdiklerinize özel harika bir hediye yaratabilirsiniz. Öte yandan üzerine kendi isminizi yazdırarak private bir mataraya da sahip olabilirsiniz. Kamp yapmayı seven erkeklere hediye fikirleri arıyorsanız bu matara bire bir diyoruz.

Paslanmaz çelik malzemeden oluşan bu kaliteli matara, contalı sağlam plastik kapağa sahip olduğundan çantalarınızı ya da eşyalarınızı ıslatarak sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Kilitli askılı aparata sahip bu matarayı dilediğiniz yere asarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özel hediye paketinde sevdiklerinize harika bir ambalaj ile gönderilecek olan bu güzel matara ile sıra dışı bir hediye yaratın! Yanar – döner renkleri, eğlenceli kamp baskıları, isim özelleştirmeleri sayesinde bu hoş su mataraları gerçekten de sevdiklerinize hem işlevsel hem de anlamlı bir hediye olacaktır. Yanı sıra kamp yapmayı seven abime doğum günü hediyesi arıyorum diyen bir kardeşseniz işte hediyeniz karşınızda duruyor dahi diyebiliriz.