Kalbimin Hırsızı Tasarımlı Çift Kupaları

Ürün Kodu : 11109

Kalbimin Hırsızı Tasarımlı Çift Kupaları'nın Özellikleri:

  • Ürün 2 adet beyaz kupadan oluşmaktadır.
  • Ürün porselenden üretilmiştir.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.

Bundan sonra sevgilinizle şöyle baş başa vererek içecek keyfi yaşamanın tadına tam manasıyla varmak istiyorsanız, mutlaka kalbimin hırsızı tasarımlı çift kupalarından birer tane almanızı öneririz. Çay, kahve olsun, soğuk içecek, sıcak içecek olsun, bitki çayı ya da nektarin olsun içeceklerin tam olarak tadımına varmanın sırrı mutlaka sunumdan ve kullanılan bardakların tasarımından geçer.

Bu nedenle de içeceklerinizi yudumladığınız bardakların şeklinin, renginin ve ambiyansında aldığınız keyifteki ve tadımdaki farklılığı yatsınamaz. İşte, kalbimin hırsızı çift kupaları da sevgilinizle birlikte içtiğiniz içecekleri tam manasıyla farklı ve size özel kılacaktır. Belki bu güne kadar sevgililere özel birçok da kupa görmüşsünüzdür eme inanın ki önerdiğimiz bu kupaların tasarımıysa çok farklı ve alışılmışın dışında.

Kalpli kulpları, isme özel oluşu ve zerindeki harflerle yapılmış illüstrasyon sayesinde bu kupalar aşkın büyüsünü tam manasıyla ironik bir şekilde anlatıyor. Sevdiğiniz kişiye; yaş gününde, özel günlerinizde, yeni yılda ya da sevgililer gününde hatta sıradan günlerde bile güzel sürprizler yaratmak adına bu güzel hediyeden armağan edebilirsiniz.

Hediye sepetinden seçeceğiniz özel hediyeler arasından en güzel kupa tasarımını ona hediye edin ve tepkisini zevkle izleyin!

Biri size, biri de ona olacak olan bu hediyelik kupa bardaklar takımı, sevgiliye farklı hediye olacaktır.