İyi ki Varsın Fotoğraflı Tablo 65x95

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
1499.90 TL
Ürün Kodu: 11916

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 65x95 cm ölçülerindedir
  • Kanvas kağıdı üzerine renkli, canlı dijital baskı alınarak hazırlanmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İyi ki Varsın Fotoğraflı Tablo 65x95 ile sevdiklerinizin hayatınızda ki varlığını iltifata dönüştürün.

Sevdiklerimiz bu hayatta ki en büyük zenginliğimiz. O halde bunu önemli zamanlarda vurgulamak, hatta belki de dünyaya haykırmak yapılabilecek en güzel en güzel eylemlerden. Elbetteki bunu avaz avaz bağırarak yapmaktan söz etmiyoruz. Örneğin vurgulu hediyelerle bunu en zarif şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sevgiliye sürpriz doğum günü fikirleri kurgulamak istediğinizde bu sürprizli aşk tablosuyla onu derinden etkilemek çok kolay olabilir.

 

İşte tam da bu sayfada sevdiklerinize verdiğiniz değeri ve onlara olan bağlılığınızı ortaya koyabileceğiniz şahane bir hediye yer alıyor. Çiçeklerle bezeli bu tabloda sevdiklerinize olan bağlılığınızı en güzel şekilde iletebilirsiniz.

 

Sevginin anlatımının en net ve yalın hali belki de bu tabloda. Göze en güzel şekilde vurabilecek olan ebat ölçüleri, beyaz net ve yalın fonu ve üzerine sevdiklerinizle birlikte işlenecek olan resimlerinizin etrafındaki harika çiçek kontürleriyle bu resmi bir sanat eserine dönüştürerek sevdiklerinize bir tablo tadında sunmanızda güzel bir vesile olacaktır. Uzaktaki sevgiliye hediye gerektiğinde bu etkili hediyeyle onun kalbini tam on ikiden vurabilirsiniz.

 

Kanvas tablo şıklığında ve dokusunda ki bu hediyeyle sevdiklerinizin buluştuğu anı bir düşleyin. Bu güne dek sanat galerisinden alınan en pahalı tablo bile sevdiklerinizi bu kadar mutlu edemez diye düşünüyoruz. Tablo üzerinde yer alan iyi ki varsın sözcük dizelerinin net anlatımı sevginin, bağlılığın ve minnettarlığınızın en güzel anlatımı olacaktır. Hem de en güzel kalp işlemeleriyle altı çizilmiş bir şekilde…

Sevgiliye sevgililer günü mesajları eşliğinde 14 Şubat’da verebileceğiniz bu hediyeyle sizinle guru duymasını sağlayabilirsiniz.