İsme Özel Düdük Görünümlü Flash Bellek

34 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 11179

İsme özel Düdük Flash Belleği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 4,5 cm x 1.3 cm boyutlarındadır.
  • 8 gb hafızaya sahiptir.
  • Yazılar ürün üzerine lazer kazıma yöntemiyle yazılır ve asla silinmez.
  • Takıp Çıkartılabilir tutma aparatı bulunur.
  • İsme özel Düdük Flash Bellek özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

İsme özel düdük flash bellek sayesinde sevdikleriniz çok eğlenceli ve sıra dışı bir belleğe sahip olacak. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber bilgisayar kullanımının da hayatımızdaki yeri top noktalara ulaştı. Artık telefonlarımıza kadar giren bilgisayar sistemleri, bilgisayarlarla birlikte uyuyup, birlikte uyanmamıza  sebep oluyor neredeyse. Eğer sizinde bilgisayarıyla oldukça fazla haşır – neşir olan ve  bilgisayarıyla tüm işlerini görmek zorunda olan tanıdıklarınız varsa, ona düdük formatındaki bu  eğlenceli flash belleği armağan edebilirsiniz. İsme özel bu Usb bellek hepsinin de bayılacağı bir hediye olacaktır.

 

Bilgisayarların hayatımızdaki yeri bu denli öne çıkınca, içindeki verileri yanımıza alarak  gittiğimiz yerlerdeki farklı bilgisayarlara aktararıp kullanmak da farz oldu. Bu nedenle yaşadığımız çağın bu konudaki en muhteşem icatlarından olan flash bellekler bu konuda hayatımızı kurtarıyor doğrusu.

Flash bellekler yaşamımızda bu kadar kullanışlı olduğundan da oldukça da öne çıkar oldular. Bu nedenle de çeşit çeşit flash bellek tasarımı hayatımızı süslemekte. Fakat Hediye Sepeti sayfalarında rastlayabileceğiniz bu flash  belleğinse hem kendisi çok kaliteli hem de tasarımı bir düdük formunda.Özellikle öğretmenler tanıdıklarınıza bu usb bellekten armağan edebilirsiniz isterseniz.

 

4,5 x 1.3 cm ebatlarında olan bu güzel bellek, 8 gb hafızaya sahip ve üzerine de kazıma yöntemiyle hediye sahibinin adı yazılabilecek. İsme özel düdüklü bu flash belleği tüm sevdiklerinize armağan edebileceksiniz.

Kişiye özel hediye sfatında arkadaşlara hediye edebileceğiniz bu bellekle sevdikleriniz çok işlevsel bir hediyeye sahip olacaktır.