İsme Özel Dikey Model Kredi Kartlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 3774

İsme Özel Dikey Model Kredi Kartlık Özellikleri:

  • 11,5 cm x 8,5 cm'dir:
  • 11 adet kart gözü bulunmaktadır.
  • 1 adet geniş cebi bulunmaktadır.
  • Kimlik sığmaktadır.

İsme özel dikey model kredi kartlık sevdiğinizin bugüne kadar kullandığı en sevdiği kartlık olabilir.

Sevdiğiniz erkeğe kendisini büyük ölçüde özel hissettirmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse, o halde gelin bu güzel kerdi kartlığını incelemeye başlayalım ve sevdiğiniz erkeğe özel olan bir tanesini hemen oluşturalım.

Erkekler yanlarında anahtarlıktı, gözlüktü, cüzdandı gibi detayları pek de taşımak istemezler. Hatta kimi zaman parmaklarında taşıdıkları alyanslarını bile zorla taktırdığımızı biliriz onlara.  Oysaki maskulen grubuna bu özel kredi kartlıkları ona armağan ettiğinizde kendilerini hem maddi açıdan emin, hem de yükte kuş gibi hissedecekler. Sevgililer günü sürprizleri erkek için konusunda rahatça yararlanabileceğiniz bu şık cüzdanlar renk seçimi ve özelleştirme işlemleriniz için sizi bekliyor.

 

Sizde yanında taşımak zorunda olduğu şişkin cüzdandan sık sık şikayetçi olan erkekler tanımışsınızdır. Eğer sizin de eşiniz ya da erkek arkadaşınız bu gibi bir durumdan şikayetçiyse, ona dikey formatta kullanabileceği ve her yere sığdırabileceği ince ve zarif kredi kartlığından armağan edebilirsiniz. Sevgiliye yapılacak sürprizler arasından seçebileceğiniz bu güzel ürünle  ona gerçek bir hediye ziyafeti yaşatabilirsiniz.

 

Pantolonlarının ceplerinden tutunda, ceketinin ya da gömleğinin cebine rahatlıkla sığdırabilecekleri bu zarif cüzdanı severek kullanacaklarından şüpheniz olmasın. Üzerinde en güzel karakterlerle yazılmış olan isim detaylarıysa bu zarif cüzdanı en güzel şekilde tamamlayarak cüzdanı sevdiğiniz erkeğin mottosu haline getirecektir. Kırmızı – kahve – taba  lacivert tonlarında tasarlanabilecek olan bu güzel ürünle biricik  sevdiğinizi özel gününde en güzel şekilde ödüllendirebilirsiniz. Erkeklere doğum günü hediyeleri arayan bayanlara büyük bir hediyesi tüyosu olabilecek olan bu cüzdanı size şiddetler öneriyoruz.

İsme özel üretilen, orjinal deriden imal edilen çıt çıtlı kredi kartlık bir cüzdanın alabileceği tüm eşyalarınızı alabilen oldukça ince yapıya sahip özel bir kredi kartlıktır. Erkeğe hediye denildiğinde akla sınırlı sayıda hediye alternatifi gelse de sevdiikleriniz için seçeceğiniz 4 renge sahip kredi kartlık onların yanından ayırmayacakları en özel aksesuarları arasına girecektir.

Üzerine isim yazdırılması sebebiyle hediye alacağınız erkeği oldukça özel hissettirecek bu kredi kartlık yıllarca kullanılacak dayanıklı bir hediye olacaktır.
Erkeklere alınacak hediyeler arasında istisnasız her erkeğin beğeneceği bu kredi kartlığı sevdiklerinize hediye etmek için geç kalmayın.