İskambil Oyun Kartı Tasarımlı Gözlük Kılıfı

Ürün Kodu : S-12011
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Gözlük kılıfı 19cm x 10cm ölçülerindedir.
 • Tasarımda Karo Kız ve Karo Vale seçenekleri bulunmaktadır.
 • Gözlük kılıfı sağlam Gabardin kumaştan üretilmiştir.
 • Mıknatıslı kapatma klipsi bulunmaktadır.
 • Yaklaşık 14cm ölçüsünde tutma ipi bulunmaktadır.
 • İskambil Oyun Kartı Tasarımlı Gözlük Kılıfı özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Son zamanlarda aldığınız hediyeleri düşünün ve sevgilinize, arkadaşlarınıza, ailenize aldığınız hediyeleri gözünüzün önüne getirin… Eğer hediyelerinizin sıradanlaştığını ve sürprizinin kaçtığını düşünüyorsanız farklı hediye fikirleri düşünmenizin ve daha başka hediyeler almanızın zamanı geldi demektir. İskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi ile bu farkı yaratabilir ve hediye verdiğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz. Eğer hediye vermek istediğiniz kişi gözlük kullanmayı seviyorsa ve orijinal bir gözlük kılıfının onu sevindireceğine eminseniz, iskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi tam da ona göre olacaktır. İskambil oynamayı seven bir arkadaşınız ya da sevgiliniz varsa bu hediyeye iki kat daha fazla sevinecektir.

Eğer siz de bu sefer ilginç doğum günü hediyesi ile hediye vermek istediğiniz kişiyi şaşırtmak istiyorsanız doğru sayfadasınız demektir. İskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi ile hediye verdiğiniz kişiyi hem şaşırtacak hem de çok mutlu edeceksiniz. Özellikle bir de iskambil oyunlarını seven ve gözlüğünü yanından hiç eksik etmeyen birisi ise o zaman bu hediyeye iki kat fazla sevineceği kesin… İskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı hediyesini sevilinize, arkadaşınıza, bir yakınınıza ya da ailenizden birisine verebilir onları sevindirebilirsiniz.

Şimdiye kadar verdiğiniz hediyelerin dışında bir hediye vermek ve farklı sürprizler yaparak karşınızdakini şaşırtmak istiyorsanız iskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi ile bunu başarabilirsiniz. 19 cm X 10 cm boyutlarındaki iskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı, sağlam gabardin kumaştan üretilmiştir. Üzerindeki tasarımda karo kız ve karo vale bulunmaktadır. Mıknatıslı kapatma klipsine sahip olan iskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı, yaklaşık 14 cm boyunda tutma ipine sahiptir. İskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi özel hediye kutusu paketi ile tarafınıza ya da dilediğiniz herhangi bir adrese gönderilmektedir.

Erkek sevgiliye özel hediyeler, bayan sevgiliye özel hediyeler ya da arkadaşa özel hediyeler almak istiyorsanız ve bu alacağınız hediyenin de daha önceden görülmemiş, çevresindeki başka kimsede olmayan bir hediye olmasını istiyorsanız iskambil oyun kartı tasarımlı gözlük kılıfı hediye seçeneği doğru bir tercih olacaktır.