İsim ve Unvan Yazılı Lazerli - Işıklı Teleskobik Sunum Kalemi

Ürün Kodu : S-13569
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

İsim ve Unvan Yazılı Lazerli - Işıklı Teleskobik Sunum Kalemi şık kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Levent Ö.
29.01.2020
Hızlı Teslim
Ürün zamanında elime ulaştı. Ambalajı oldukça şık.

AÇIKLAMA

İsim ve unvan yazılı lazerli ışıklı teleskobik sunum kalemi ile evde hediye yapımı için zaman ve enerji harcamadan dilediğiniz şekilde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda kalem yalnızca bu işlevde değil lazerli özelliğiyle sunum kalemi olarak da kullanılıyor. Üstelik de ürünün üzerine kişiye özel mesajlar ekleyerek siz de istediğiniz şekilde sunum kalemini hediye alacağınız kişiye özel düzenleyerek kendisini özel ve değerli hissetmesiniz sağlayabilirsiniz.

Ürün hem kalem olarak kullanılabilir hem de sunum yaparken led ışıkları ile size yardımcı olabilir. Aynı zamanda şık bir şekilde ahşap kutuya koyularak kargolandığından ürünü alan kişi kalemi kullanmasa dahi kutuyu masasının üzerinde şık bir aksesuar olarak da bulundurabilir ve kullanabilir. Özel günlerin en anlamlılarından olan doğum günü sözleri uzun hediyeleriyle kısa ve öz duyguları ifade eder. Sunum kaleminin rengi siyah olduğundan resmi işlemler için de rahatça kullanabilirsiniz.

Hediye alacağınız ürünün hediye edeceğiniz kişinin zevkine ve ilgi alanlarına hitap etmesi oldukça önemlidir. Çünkü bu tip durumlarda genelde böyle özel günler bu tür şıklıklarla süslendiğinden siz de sevdiklerinizin doğum günü ya da yıldönümlerini hediyelerle süsleyebilirsiniz. Lazerli sunum kalemi de işkolik iş arkadaşlarına ya da sevgililer gününde partnerinize hediye edebileceğiniz derecede şık ve asil bir ürün diyebiliriz. Aynı zamanda ürün size gelmeden önce hediye paketi yapılıyor bunun için sizin ekstra paketleme işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır.