İlk Babalar Gününe Özel Hediye Esprili Tişört

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Perşembe günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 11306

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • İlk Babalar Gününe Özel Hediye Esprili Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İlk babalar gününe özel hediye esprili tişört yaklaşan babalar gününde bu yıl ilk kez babalık keyfine erişmiş olan babalara mükemmel bir hediye seçeneği!...

Babalık bu dünyanın en tatlı ama belki de bir o kadar zor ve meşakkatli sorumluluklarından. Bir bebek sahibi olduğunuz zaman ilk anda belki de pek bir şey anlamasanız da bu bebek gözünüzün önünde küçük bir çocuk, gelişen bir ergen, bir genç ve yetişkin olmaya başladığında, aslında nasıl bir sorumluluk ve kimlik giydiğinizi tek tek anlatıyor sizlere. Bu gelişim yolculuğunda dünyanın en güzel tecrübeleri sizleri bekliyor adeta. Babalar gününe özel hediyeler arıyorsanız ilk babalar gününü önümüzdeki hafta kutlayacak olan evinizin taze babasına bu ilk babalar günü anlamlı tişörtünden satın alabilirsiniz.

 

İşte, çiçeği burnunda taze babaya bu babalar gününde yeni doğan bebeğiniz adına en güzel, manalı ve bir o kadar da komik olan bu tişörtten hediye edebilirsiniz. Bu tişört sayesinde evinizdeki taze baba; ya kahkahayı patlatacak, ya da bu tişörte uzun uzun ve anlamlı anlamlı bakacaktır diyoruz.

Üzerine bebeğinizin ismini yazdırabileceğiniz bu isme özel tişörtte, babasının üzerine altı açıldığında çişini yapan bir bebek resmedilmiş. Erkek tişört modelleri arasında babaları hem derinden etkileyecek, hem de oldukça eğlendirecek olan bu tişört, aynı zamanda ömürleri boyunca saklayacakları da bir ürün olacaktır.

Biliyorsunuz ki ilk babalar günü kutlamaları bir daha asla gelmeyecek olan güzellikte ve şıklıkta olmalıdır. Bu nedenle El yapımı babalar günü hediyesi tadındaki bu hediyeyi   babanıza ilk veren siz olun!