İlginç Hediye Bisiktirol Hap Kutusu

Ürün Kodu : S-8697
4,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

AÇIKLAMA

İlginç hediye bisiktirol hap kutusu, kankalar arasındaki en eğlenceli hediyelik olacak!

Normal insanlarla konuşma lisanımızla,  içtiğimiz suyun ayrı gitmediği kankalarımızla konuşma tarzımızın birbiriyle alakası yoktur çoğu zaman. Sanki farklı iki lisan konuşuyor gibiyizdir zira genellikle can arkadaşlarımızla. Biraz argo, bazen de sadece kankalara özel bir lehçenin başı çektiği bu muhabbetler, neredeyse sadece kankamız  ve bizim çözebileceğimiz kelimelerden oluşan bir dildir adeta. Başka hiç kimse anlayamaz. Bu yüzden en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi bisiktirol hap kutusu olabilir.

 

İşte bu durumu en güzel ve esprili bir şekilde  ifade eden  bu ilaç kutusu ve prospektüsü, kaqnkanızla sizin özel durumunuzu  en güzel şekilde  özetleyecektir. Eğer kankaya başka bir dil ve başka başka yöntemlerle takılmak ve onu yine size özel olacak olan esprili bir dil ile şaşırtmak istiyorsanız, mutlaka bu ilaç kutusundan almalısınız. Örneğin bu ilaç kutusunu hiç ummadığı bir anda ortaya çıkartarak can arkadaşınızı gülmekten yerlere yatırabilirsiniz. Erkeğe ne alınır konusunda bisiktirol hap kutusu can arkadaşlarınız için en komik hediyeliklerden olacak.

 

Canınızı sıkıldığında, kankanız çok  konuştuğunda, kafanızı ütülediğinde, sulu esprileriyle ortamı berbat ettiğinde, ya da kız arkadaşınızla telefonda  muhhabbet etmenize  müsade etmediğinde  aniden bu ilaç kutusunu ortaya çıkarabilir ve  sarı kart  misali kankanıza gösterebilirsiniz.

Onu ortamlardan uzaklaştırarak sakin kafayla kalmak istediğinizde ya da kız arkadaşınızla baş başa kalmak istediğinizde yine bisiktirol ilaç  kutusunu kankanıza  gösterebilirsiniz. En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi niteliğindeki bu hediye, çok sürprizli ve alışılmışın dışında bir hediyelik olacak bundan  emin olabilirsiniz.

 

En yakın arkadaşınızla geçirdiğiniz zamandan keyif alıyor ama arkadaşınızın bazı hareketlerine sinir olmaktan kendini alıkoyamıyorsanız O'nu espirili bir hediye ile uyarabilir, yüzünde tatlı tebessümler oluşturabilirsiniz. Gerçek bir hap kutusundan hiçbir farkı olmayan İlginç Hediye Bisiktirol Hap Kutusu espirili bir şekilde hazırlanan prokpestüsü ile birlikte arkadaşınıza ulaşacaktır. Prospektüs üzerindeki yazılar hem çok espirli hem de uyarıcı bir şekilde hazırlanmıştır. Eminiz ki arkadaşınız o mesajları okumaktan çok keyif alacaktır.

Sizde arkadaşınıza hem eğlenceli hem de kalıcı bir doğum günü hediyesi arıyorsanız İlginç Hediye Bisiktirol Hap Kutusu'nu onun için tercih edebilirsiniz. Bu sıradışı hediye ile ona asla unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

 

İlginç Hediye Bisiktirol Hap Kutusu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kutu Ölçüleri :
Prospektüs Ölçüleri: