Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3185
24,90 TL

3 Saat 21 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Mahallenizin medarı iftiharı emektar fotoğrafçınıza ya da fotoğrafçılık yapan arkadaşlarınıza bu güzel kupadan armağan edebilirsiniz.

Küçük jestlerle farklı yollardan tanıdıklarınızı sevindirebilirsiniz. Örneğin tanıdıklarınızın farklı hobileri ya da meraklı oldukları alanlar,  size onlara hediye seçme konusunda ışık tutabilir. Tıpkı fotoğrafçılık merakı gibi…

Doğa fotoğrafları insan fotoğrafları ya da şehir manzaraları veya tarihi noktalar çoğu zaman fotoğrafçıların ilgi odağı olabilir. Şayet sizin de eline fotoğraf makinesini alarak kare avına çıkan bir dostunuz varsa, ona bu kupa harikulade bir hediye olabilir. Hediyelik kupa bardaklar isme özel olduğunda, oldukça gönül okşayıcı olan hediyelerdendir.

Bu hediyeyi ona aldığınızda bundan sonra objektifi daha keyifli kullanacağı gibi, deklanşöre de farklı bir keyifle basacaktır. Zira üzerinde fotoğraf çeken çöp adamın ve altında da arkadaşınızın adının bulunduğu bu obje ona gurur verecek. Arkadaşa hediye bakıyorum ama alışılmışın dışında bir türlü orijinal bir şeyler bulamıyorum diyenlere işte gayet hoş bir hediye seçeneği…

İsimli hediyelikler arasından arkadaşlarınıza alacağınız kupalar raflarındaki en sevdikleri bardak olacaktır. Aynı zamanda çayların, kahvelerin en neşeli şekilde içilebileceği bu sempatik kupa, her zaman hatırlanmanız içinde güzel bir vesile olacaktır. Hemen şimdi özelleştir butonundan kupanızı isme özel şekilde tasarlatabilir ve tanıdığınızın adını – soyadını üzerine yazdırabilirsiniz. Güzel hediyeler cenneti Hediye Sepetinde her yaştan, her meslekten ya da her hobiye sahip olan bayan ya da erkek için hediye bulabileceğiniz konusunda endişeniz olmasın diyoruz.

Her anı yakalamayı seven fotoğraf tutkunu arkadaşınıza sevdiği fotoğrafçılık mesleğini ölümsüzleştirecek hoş bir jest yapabilirsiniz. Üzerinde sembolik fotoğrafçı bulunan ve ismiyle anlam kazanacak bu kupa onun en çok seveceği ve beğenerek kullanacağı eşyası olacak. Her kullandığında sizi hatırlatacak bu ona verebileceğiniz en güzel hediyelerdendir.


Üzerinde desenlerin baskısında süblimasyon tekniği kullanıldığı için yazılar asla silinmeyecek ve sonsuza dek sizi hatırlatacaktır.

Fotoğrafçılara Özel Çay ve Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

EBRU T.
Öncelikle Hediye Sepeti emektarlarına teşekkür ediyorum.İnternetten bu kadar hızlı bir alışveriş yaşamamıştım.Sipariş ettiğim gün anında kargoya çıktı ve ertesi sabah elimdeydi.Kırılmaması için kutusu ve özellikle hediye paketi ve notu bir kez daha doğru adreste olduğumu anlamaya yetti.Sizi tebrik ediyorum...
14.01.2015