Esprili Kişiye Özel Magnet

Ürün Kodu : S-2810
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Mizah anlayışınızın yakın olduğu dostlarınızla keyifli anılarınıza bir yenisini ekleyin! Esprili hediyeler ile onları güldürürken aynı zamanda uzun yıllar sonra bile sizi anımsatacak hoş hatıralar bırakın.

Her oynanan oyunda taktik vermeyi seven, futbol veya basketbol maçları söz konusu olduğunda yorum yapmadan duramayan arkadaşlarınız için gülümsetecek bir doğum günü hediyesi! Birlikte çok güzel anılar yaşadığınız ve her zaman birbirinizi mutlu etmeye çalıştığınız, özel günlerinizde sizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan kankaya doğum günü hediyesi olarak sunabileceğiniz basketbol sahası görünümünde, isme özel hazırlanan esprili magnet çok şaşıracağı ve güleceği bir hediye olacaktır.

Arkadaşınıza doğum gününde ilginç hediyeler ile akılda kalıcı sürprizler yapmak istiyorsanız emin olun bu hediyeyi aldığı anda kahkahalara boğulacaktır. Esprili ve kişiye özel bu magnet onun odasında veya çalışma alanında severek kullanacağı bir hatıra olacak, her zaman sizi anımsamasını sağlayacaktır.

İsme özel olarak hazırlanan basketbol sahası görünümündeki kırmızı magnet yanında silinebilen kalemiyle gönderilecektir. Ürünü arkadaşınızın ismine özel hazırlatarak bu hediye ile kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşınız yanında silinebilen kalemi olan bu esprili magneti aynı zamanda bazen not tutmak için de kullanabilecektir.

Arkadaşınızın doğum gününde isme özel hediyeler ile verdiğiniz değeri ifade etmek istiyorsanız esprili magnet taktik konusunda eline su dökemeyeceğiniz arkadaşlarınıza verebileceğiniz harika bir tercih olacak.

Özel gününde dostlarınızı onlara eğlenceli anlar yaşatarak mutlu edin, onlara eğlenceli hediyelerle her zaman gülümseyebileceği anılar bırakın… Sevdiklerinize hitap edebilecek, onları mutlu ederken kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak en orjinal hediyeler Hediye Sepeti’nde sizlerle!

Espirili Kişiye Özel Magnet Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün boyutları: 10 cm x 15 cm'dir.
  • Yazılıp silinebilir kalemiyle birlikte gönderilecektir.