Espirili Baskılı Tişört

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Perşembe günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 11120

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Espirili Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Güzel bir ineğin 1000 lt lik bir süt şişesine bakarak ’ben senin babanım’ sözlerini söylediği bu esprili tişört sayesinde sevdiklerinizi kahkahalara boğabilir aynı zamanda da bu ironik hediyeyle onları sevindirebilirsiniz.

Tişörtler, günümüzde 7’den 77’ye rahatlıkları ve kullanışlılıkları açısından herkes tarafından çok tercih edilen konfeksiyon ürünlerindendir. Hediye Sepetiyse,  oldukça trend ve spor görünümlü bu ürünleri,  gayet eğlenceli bir hale getiriyor.

Komik, ilginç ve esprili tişörtleri kim giymek istemez ki? Sokakta yürürken eğlenceli baskısı, kalitesi ve çarpıcılığıyla her kesin dikkatini çekecek olan bu eğlenceli tişörtten sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız, o zaman basın butonlara diyoruz.

Kardeşinize, arkadaşlarınıza, kankanıza ya da sevgilinize dilediğiniz sizede yaptırabileceğiniz bu sıra dışı ürün hepsinin de çok hoşuna gidecektir inanın. Yaşama bakış açılarını en esprili ve özgün şekilde tanımlayan bu tarz tişörtlerin içinde emin olun ki sevdikleriniz çok rahat hissedecektir.

Okulda, hafta sonu aktivitelerinde, caddelerde, sokaklarda, spor ya da alış veriş yaparken, gezerken hemen her yerde zevkle kullanabilecekleri bu tişörte hepsi de bayılacak.

Sevgiliye hediye hazırlama fikirleri arasında esprili bir şekilde yer alabilecek olan bu tişört hediyesi fikri, özellikler erkek partnerler için büyük sürpriz olabilir.

Hediye sepetinin enteresan ürünler kategorisinde yer alan bu güzel ürünle sevdiklerinizi özel günlerinde şaşırtın diyoruz.

Hediye sepetinde yer alan bu şekil erkek tişört modelleri sayesinde partnerinize hatta babanıza en güzel yaş günü armağanını sunabilirsiniz.

Unutmayın! Bazen en güzel doğum günü hediyeleri en esprili olanlarıdır.