Erkek Çocuklara Hediyelik Baskılı Yastık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%12 indirim
49.9 TL
43.91 TL
Ürün Kodu : 14235

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan pigment baskı.
  • 40 X 30 cm ölçüsünde dikdörtgen yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli Eco Dacron Comforel kumaş.
  • Yastık kılıfı çamaşır makinasında 30derecede yıkanabilir.
  • Erkek Çocuklara Hediyelik "Haydi Bir Macera Yaşayalım" Mottolu Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Erkek çocuklarınızın yaklaşan doğum günü için ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Sadece erkek çocuğu olan anne babalar için değil, aynı zaman da yeğen ve arkadaşlarınızın çocukları için de muhteşem bir sürpriz satın alabilirsiniz. Onların sevdiği çizgi film kahramanları, ve objelerle baskılanmış yastıkları sipariş edebilirsiniz. Bu sayede onları çok mutlu etmiş olacak, mutlu günlerini taçlandırmış olacaksınız. Kişiye özel hediyeler arasında en yüksek sıralarda yer alan hediyelik baskılı yastık modelleri arasında, onlara hitap edecek en güzel modeller, siz seçebilirsiniz. Üstelik içi dolu bir şekilde sizlere gönderilecek yastıklar, şık bir hediye paketinde elinize ulaşacaktır. Erkek çocuklarının da odalarını dekore edecek en güzel aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Tamamen sağlıklı kumaşlarla hazırlanan canlı ve çıkmayan pigment baskı ile hazırlanan yastıklar sizleri bekliyor. 40x30 cm ölçüsünde olan dikdörtgen yastıkları hemen sipariş edebilirsiniz. Hediyesepeti ayrıcalığı ve güvencesiyle çocuklara hediyelik baskılı yastığa hemen sahip olabilirsiniz. Yastık kılıfı çıkıyor mu? Yani yastığı hijyenini nasıl sağlarım? Diye merak ediyorsanız, yastık kılıfını 30 derece sıcaklıkta yıkayabileceğinizi belirtelim. Erkek çocuklarına “Haydi bir macera yaşayalım” mottolu muhteşem yastığa özel hediye paketinde sahip olabilirsiniz. Özel dokulu kaliteli Eco Dacron Comforel kumaş ayrıcalığıyla çocuklarınızı sağlıklı yastıklarla mutlu edebilirsiniz. Yataklarının üstünü süsleyecek dekoratif yastıklar, onların baş ve boyun bölgesinin rahatlığını da düşünmektedir. Ayrıca banka kartı ve kapıda ödeme seçeneği sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.