Erkeğe Hediye Şık Metal Kutulu Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-11968
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Erkeğe Hediye Çok Şık Metal Kutulu Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kol düğmeleri 1.5cm x 2cm ölçülerindedir.
  • Metal kutu 11cm x 5.5cm ölçülerindedir.
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.
  • Metal kutu lazer işleme ile özelleştirilmektedir.
  • Erkeğe Hediye Çok Şık Metal Kutulu Kol Düğmesi özenle kutulanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

İrem Z.
23.04.2018
Hediyem geldi çooook beğendim gösterdiğim herkeste çok beğendi herkese de tavsiye ettim beni mahçup etmediğiniz ve hayalimdekinden çok daha güzel hediye ve hediye paketi için teşekkür ederim..

AÇIKLAMA

Erkek arkadaşınıza, sevgilinize ya da eşinize şimdiye kadar aldığınız en anlamlı hediye neydi sizce? Sadece ona özel olan ve ona kendisini özel hissettiren bir hediye almış mıydınız? Eğer şimdiye kadar bu tarz bir hediye vermediyseniz o zaman bu sefer ona farklı ve unutulmaz bir hediye almanın tam zamanı… Severek takacağı ve uzun yıllar hiç sıkılmadan kullanabileceği erkeğe hediye şık metal kutulu kol düğmesi hediyesi belki de sevgilinizin ya da eşinizin uzun zamandır aldığı en anlamlı hediye olacaktır. Kim üzerinde isminin yazılı olduğu bir kol düğmesini kullanmaktan hoşlanmaz ki? Herkes özel olduğunu bilmek ve bunu hissetmek ister ki bu erkeğe hediye şık metal kutulu kol düğmesi hediyesi ile bunu hissettirebilirsiniz.

Sevgiliye doğum günü hediyeleri alternatifleri düşünürken erkeğe hediye şık metal kutulu kol düğmesi hediyesi fikrini değerlendirmeli ve onu sevindirmelisiniz. Herkes, kendisi için çok önemli olan doğum gününde çevresi tarafından özel olduğunun hissettirilmesini ister ve o günlerde güzel hediyeler almak ister. Güzel bir hediye aynı zamanda kullanışlı da olmalıdır. Erkeğe hediye şık metal kutulu kol düğmesi hediyesi hem kullanışlı hem de şık bir hediye olarak erkek arkadaşınız, eşiniz ya da sevgiliniz için mutlaka değerlendirmeniz gereken hediye alternatifleri arasında sayılmaktadır. Bu hediye özel günler için alınabilecek güzel bir hediye seçeneğini oluşturmaktadır.

Eğer erkek arkadaşınız, eşiniz ya da sevgiliniz takım elbise kullanmayı seviyorsa ya da sadece özel günlerinde takım kıyafet giyiyorsa bu hediyeye bayılacak… Her iki durumda da takım kıyafetinin gömleğine severek takacağı ve kendisini de özel hissedeceği bu kol düğmelerini aldığı için çok sevinecektir. Onun mutluluğunu görmek için doğum gününü beklemenize gerek yok çünkü bu hediye, sevgililer gününe özel hediyeler içinde de oldukça popüler bir hediye… Lazer işlemesi yapılarak şekillendirilmiş bu kol düğmeleri özel metal kutusuyla birlikte paketlenerek ister sizin isterseniz sevgilinizin adresine teslim edilebilmektedir.

Erkek için sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz bu özel hediye sevgilinizin favori kol düğmeleri arasında yerini alacaktır. Kullanışlı olduğu kadar manevi değeri de yüksek bir hediye olan erkeğe hediye şık metal kutulu kol düğmesi iyi bir hediye alternatifi…