Eğlenceli Espirili Hediye Tişört

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
59.90 TL
Ürün Kodu : 11101

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Eğlenceli Espirili Hediye Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Küçükken saatlerce başından kalkamadığımız Legolardan yapılmış bu neşeli tişörtle sevdiklerinize çok farklı ve eğlenceli bir tişört hediye etmiş olacaksınız.

Orijinal, sıra dışı, çevreye güzel mesajlar veren tişörtlerin meraklıları günümüzde oldukça fazla sayıda. Eğer sizlerin de bu tarz tişörtler giymekten hoşlanan bir sevgiliniz ya da arkadaşınız varsa ona bu legolu aşk temalı tişörtlerden bir tane hediye edebilirsiniz. Tanıdığınızın bu tişörtü gördüğünde çok seveceğinden emin olabilirsiniz.

Bu ironik tişörtün üzerinde birbirine sımsıkı sarılmış 2 lego resmi bulunuyor. Sırılsıklam yaşanan bir aşk, sevgiliye sımsıkı bağlılık ancak böyle farklı ve ilginç bir bakış açısıyla anlatılabilirdi. Eğer sizin de böyle mıknatıs gibi yapışıp kalmak istediğiniz ve yanından ayrılmayı hiç istemediğiniz bir sevgiliniz varsa, kesinlikle bu tişörtten ona satın almalısınız. Zira birbirinize olan sevginizi güzel ve farklı bir yoldan ancak bu tişört anlatabilir. Sevgiliye orijinal hediyeler arayan bayanlar ya da erkekler gönül rahatlığıyla bu tişörtlerden sevgilisine hediye siparişi verebilir. Hatta dilerseniz bir adte kendinize ve bir adet de sevdiğiniz kişiye sipariş oluşturarak unicex formda giyebilirsiniz.

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle kırmızı ve mavi Legoların tutkulu bir şekilde birbirine sarılışını tasvir eden bu sempatik tişört, sizin aşkınızı en güzel şekilde yansıtacaktır. Özelleştir butonunu kullanarak kadın - erkek tişört modelinden seçebileceğiniz, beden seçeneklerinden uygun sizezı işaretleyebileceğiniz ve dilediğiniz renkte sipariş oluşturacağınız bu tişört, canlı renklerde baskıya, %100 sağlıklı coton ve hava geçirgen bir dokuya sahiptir. Sevgili tişörtleri kapıda ödeme li avantajı sayesinde tişört siparişinizi anında oluşturabilirsiniz.

Erkek sevgiliye hediye seçenekleri zor ve sınırlı sayılarda alternatifler sunar. Oysaki Hediye Sepetine geldiğinizde bu gibi yaratıcı fikirlerden yararlanarak erkek arkadaşınıza ya da  eşinize dünyalar kadar hediye alabilirsiniz.