Edebiyat Öğretmenlerine Özel Hediye Yastık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
344.90 TL
Ürün Kodu: 10670

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

'Edebiyatta matematikten daha fazla problem vardır!' derler. Zorluklarına rağmen bu dersi en iyi şekilde sizlere aktaran ve geleceğinize yön vermede elinden gelenin en iyisini yapan değerli edebiyat öğretmeninize yaklaşan öğretmenler gününde farklı ve etkileyici bir sürpriz yapın! Edebiyat Öğretmenlerine Özel Hediye Yastık tam da bu amaçla hazırlanmış muhteşem bir hediye. Bu çok özel hediye ile öğretmene alınabilecek hediyeler arasından en güzelini seçmiş olacaksınız.

Aşk, yaşam, ölüm ve farklı duyguları en özel şekilde hayatımıza yansıtan edebiyat bu dersi öğreten öğretmenlerimiz için de büyük anlam taşıyor. Edebiyatı ve edebiyatın dallarını en iyi şekilde sizlere aktarmayı başaran sevgili edebiyat öğretmeninize hediye edeceğiniz bu tasarım harikası yastık üst üste koyulmuş kitap görselleri baskısı ile dikkat çekiyor. Ve yine yastık üzerine yazılan özelleştirmeler bu hediyeyi sıradanlıktan çıkarıyor. Süblimasyon baskı tekniği ile yastık üzerine yazılan isim ve soyisim bu hediyenizi yalnızca edebiyat öğretmeninize özel kılıyor. Böylelikle el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar içten ve anlamlı bir hediye olabilecek yastık modelimiz erkek öğretmene hediye ya da bayan öğretmene hediye olarak tercih listelerinde en başa yerleşiyor. Evinin en güzel köşesine yerleştireceği bu yastığa her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlayacak, onca hediyenin arasında sizin seçtiğiniz bu hediyenin kalıcılığı daim olacaktır. Sizde çok sevdiğiniz ve çok değer verdiğiniz edebiyat öğretmeninize kalıcı ve anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız Hediye Sepeti'nin sizlere sunduğu Edebiyat Öğretmenlerine Özel Hediye Yastık'ı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Kişiye özel tasarımı ve mesleğe yönelik baskılarıyla dikkat çeken Edebiyat Öğretmenlerine Özel Hediye Yastık'ı bay ya da bayan öğretmeninizin ismine özel hazırlatmak ve 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri eşliğinde ona sunmak isterseniz tek yapmanız gereken Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi oluşturmak olacaktır. Sitemizin diğer öğretmenler günü sürprizlerini de incelemeden geçmeyin!