Doktora Hediye İsim Yazılı Saatli Masa İsimliği

Ürün Kodu : S-11072
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Doktora Hediye İsim Yazılı Saatli Masa İsimliği​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.

Yorumlar

Olcay Ö.
30.05.2020
ürün kalitesi
kalite teslimat zamanına uygunluk çok iyi

AÇIKLAMA

Sizi dermansız hastalıklardan kurtaran doktorunuza minnettarlığınızı arz etmek için ona bir hediye mi arıyor sunuz? O halde hediyeniz tam da karşınızda duruyor.

Beyaz giysili kanatsız meleklerdir doktorlarımız. İster iç hastalıkları uzmanı olsun, ister kardiyolog, ürolog ya da nörolog. Bizi geçilmez dertlerden, acılardan kurtaran bu cesur insanlara sorgusuz, sualsiz emanet ederiz bedenlerimizi. Altın dokunuşlarıyla mümkün olduğunca bizleri sağlığımıza kavuşturmak için didinirler. Şayet sizlerde bu eller sayesinde yakın zamanda şifaya kavuştuysanız, o zaman biricik doktorunuza küçük bir jest yapmalısınız doğrusu.

İşte bunu mümkün kılmanız için de en güzel hediye seçeneği karşınızda duruyor. 13 x 8 cm ebatlarındaki ve 1,5 cm kalınlığındaki bu ahşap çerçeve sevgili doktorunuzun masasına pek de yakışacak doğrusu. Dilerseniz çerçevenin üzerinde dilerseniz çalıştığınız hastane, bölüm ve ad – soy ad bilgilerini de özelleştir butonundan yazdırabilirsiniz. Masaüstü aksesuarları konusunda isme özel bu doktor amblemli çerçeve her doktorun muayenehanesine de  bambaşka bir ambiyans katacaktır.

Yanı sıra üzerinde tıp armasının ve en şık şekilde gömme bir saatin de bulunduğu bu şık çerçeveyi doktorunuz masasının üzerinde gururla taşıyacak ve her çerçeveye baktığı esnada da sizi gururla anacak. Sağlık tanrısı Apollon’un oğlu Asklepios’un asasının ve asaya sarılı çiftli yılanın (Nematod) bulunduğu doktor ambleminin en güzel şekilde süslediği bu ahşap çerçeve, doktorunuzun masasının üzerinde her kesin dikkatini çekecektir. Dilerseniz bu çerçeveyi yeni muayenehane açan doktor tanıdığınıza yeni iş hediyesi olarak da götürebilirsiniz.

Hatta dilerseniz diğer masa saatleri modellerini de inceleyebilirsiniz.