Doktor Babaya Hediye Yastık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
219.90 TL
Ürün Kodu: 19623

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Part Time Doctor Full Time Father Doktor Babaya Hediye Yastık

Babalar Günü ya da doğum günü gibi özel günlerde, babanıza özel bir hediye vermek isterseniz, Part Time Doctor Full Time Father Doktor Babaya Hediye Yastık tam size göre! Hem komik hem de içten bir hediye olan bu yastık, babanıza ne kadar özel olduğunu hatırlatacak.

Babalar günü ya da doğum günü gibi özel günlerde babanızın yanında geçirdiği tüm stresli nöbetlerden sonra, size vakit ayırmak için eve dönen babanızın sarılacak bir yastıkla karşılaşması, onu gerçekten mutlu edecektir.

Ebeveynliği ve doktorluğu bir arada başaran babaların ne kadar özel olduğunu bilerek tasarlanmış yastığın bir tarafında "Part Time Doctor" yazarken alt tarafında "Full Time Father" yazılıdır. Bu iki mesajı birleştirdiğinizde, ona ne kadar özel olduğunu anlatan bir mesaj verirsiniz.

Babanızın hastanedeki stresli günlerinden sonra evde ne kadar rahatlamasını isterseniz, Part Time Doctor Full Time Father Doktor Babaya Hediye Yastık sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

Eğer babanız her zaman kişisel bir hediye ile duygularınızı açıklamak istediğinizi biliyorsa, Part Time Doctor Full Time Father Doktor Babaya Hediye Yastık doğru seçim olabilir. Bu hediye, babanızın kalbinde özel bir yer edinecektir.

Yaşayan en iyi baba ödülünü almaya hak kazanmış sevgili babanıza bu özel yastığı hediye etmek istemez misiniz? Ona her zaman ne kadar özel olduğunu hissettirmek için, bu hediye seçeneğini kaçırmayın!