Doğum Gününe Özel Ahşap Kalem

Ürün Kodu : S-2784
69,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Sevdiklerinizin doğum gününü harika bir hediye setiyle kutlamaya ne dersiniz? Doğum gününe özel ahşap kalem ile sevdiklerinize en güzel doğum günü mesajlarınızı hoş bir yolla iletebilir, onlara karşı hissettiğiniz güzel duyguları en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Sevgilinize doğum günü için özel bir hediye seçeneği arıyorsanız isme özel kalem ve isme özel hazırlanan mesajlı kutu gibi bir ahşap hediyelik harika bir tercih olacaktır. Hiçbir hediye paketi ihtiyacı da gerektirmeyen bu şık kutu ile hem sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayıp hem de içinizden geçen cümleleri kısa bir şekilde aktarabilirsiniz. Bir taşla iki kuş vurmanızı sağlayacak ahşap kutulu kalem sevgilinizin iş hayatında severek kullanacağı bir eşya olacaktır.

Hayatınızda önemli bir yer edinen, sadece sıradan bir öğretmen olmakla kalmayıp hayatınıza dokunarak sizin için özel olan değerli öğretmeninize de doğum günü için böyle özel bir hediye hazırlatabilirsiniz. Öğretmene doğum günü hediyesi olarak vereceğiniz son derece şık hediye ile sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirebilirsiniz. Doğum gününü hatırlamanızla bile çok mutlu olacak öğretmeninize emeklerinin karşılığında ufak bir teşekkür olarak isme özel ahşap kutulu kalem hazırlatabilirsiniz.

Sizin için önemli ve değerli insanları mutlu etmek için etkileyici bir adım atın. Onlara kişiye özel hediyeler ile akılda kalıcı sürprizler yaparak anlamlı hatıralar bırakın. Sevdiklerinize hitap ettiği için değer kazanan kişiye özel hediyeler sayesinde onların sizin için ne kadar özel olduğunu anlatın… Hediye Sepeti size sevdiklerinizi mutlu etmek için en güzel hediye seçeneklerini sunuyor.

Doğum Gününe Özel Ahşap Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kutu 5x17 cm'dir.
  • Set ahşap kutu ve ahşam kaplama kalemlerden oluşmaktadır.
  • Kalemler mavi tükenmez ve roller kalemdir.

Yorum Yaz

Saide K.
Çok beğendim, tam istediğim gibi yapmışsınız emeğinize sağlık :) Yalnız bir önerim olacak maden mühendisi amblemini de bu hediyeler arasına koyabilirsiniz çok güzel olur, eğer olsaydı ben onu tercih ederdim :)
12.06.2015
melike .
Kalem sipariş ettim, ertesi gün hazırlanıp gönderildi. Oldukça şık ve kaliteli .Güzel bir hediye.
17.12.2014