Çocuklara Özel İçecek Bardağı

Ürün Kodu : S-3278
49,90 TL 39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Çocuklara Özel İçecek Bardağı Özellikleri

  • 18 cm uzunluğunda, 6 cm çapındadır.
  • 300 cc kapasitelidir.
  • Paşabahçe markasıdır.

AÇIKLAMA

Çocuklara özel içecek bardağı sayesinde minik afacanları sevindirebilirsiniz.

Çocuklar evin neşesi ve her konuda sevindirmekten mutluluk duyduğumuz, bir dediklerini ikiletmediğimiz varlıklar. Bu özel hediyeyi canınızın içi özel varlıklara doğum gününde verebilir ve onları sevinçten havalara uçurabilirsiniz. Yaş günlerinde onlara verebileceğiniz bu özel bardaklar; üzerinde çocukların isimlerini taşıyor, yanı sıra da yeni girdikleri yaşı ve en güzel doğum günü mesajını içeriyor.

18 x 6 cm ebatlarında olan bu güzel ve sevimli bardaklar çocuklarınızın da kendilerini bir birey olarak hissetmelerini sağlayarak, kişisel gelişimlerine de katkıda bulunacaktır. Paşabahçe kalitesiyle üretilen ve 300 cc sıvı alma kapasitesine sahip olan bu güzel bardak, sofralarınızda çocuklarınızın tabaklarının yanına neşe katacak.

Aynı zamanda çocukların iyi beslenmesi ve yemek yemesi konusunda büyük bir motivasyon sağlayacak olan bu ilgi çekici bardaklar artık onların sofrada daha uzun saatler oturmasını sağlayacak. Böylelikle de çocuklarınız daha iyi beslenebilecektir.

Bildiğiniz gibi bazı çocuklar doğuştan iştahsız olur ve anneler - babalar bu çocukları iyi besleyebilmek, onlara yemek yedirebilmek adına türlü cefalar çeker. Aynı zamanda da büyük bir sabır gösterirler. Oysaki isme özel bu çocuk bardakları sayesinde artık bu kadar cefa çekmenize ve uzun uğraşlara gerek kalmayacak. Çünkü bu renkli ve isme özel bardaklar sayesinde çocuklarınız daha iştahlı ve güzel bir şekilde yemeklerini yiyecektir.

Sürpriz hediyeler arasında çocuklara en iyi obje olabilecek olan bu güzel ürün onlar için en iyi hediye fikirleri nden olacaktır.

Eğer çocuklarınıza doğum günü hediyesi almayı düşünüyorsanız, bu güzel bardaklardan alabilirsiniz.

Evinizin minik kahramanı için düzenleyeceğiniz doğum günü partisi için her şeyin kusursuz olmasını mı istiyorsunuz? Her şeyin dört dörtlük olduğu partide misafirlere sunacağınız içeceklerinde özel bir bardakta olması çok şık bir sunum olacaktır.


Üzerinde çocuğunuzun ismi ve ona özel bir mesajın bulunacağı bardaklar üzerindeki yazılar asla silinmez. Davetlilerin de oldukça beğenisini kazacak şirin bardaklar çocuğunuza verdiğiniz değerin bir parçası olacak.