Çocuklara Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Planlayıcı

Ürün Kodu : 16290

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Planlayıcı 21 cm x 30 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap üstüne çıkmayan renkli baskı yapılmıştır.
  • 1 adet mıknatıslı silinebilen tahta kalemi ile gönderilmektedir.
  • Ahşap planlayıcı mıknatıslı olup kalem tahta üzerine yapıştırılabilmektedir.
  • Kullanışlı yapısı ve ölçüleriyle ister odanızda isterseniz çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • Çocuklara Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Planlayıcı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Çocuklara hediyeler arasında onların daha etkin bir şekilde plan yapmasına yardımcı olacak ve sevimli tasarımı ile çalışma masalarında kedisine özel bir yer bulacak Çocuklara Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Planlayıcı harika bir hediye değeri taşıyor.

Çocuklar için özellikle derslerine düzenli şekilde çalışmak ve derslerini takip edebilmek son derece zor olmaktadır. Çünkü çocuklar pek çok uyarıcı ile karşılaştıkları için sıklıkla yapmaları gereken öncelikli olan konuları unutabilmektedirler. Bu özel tasarım planlayıcı ile birlikte haftalık olarak ne yapmaları gerektiğini, hangi derslerinin olduğunu ya da nasıl ders çalışacaklarını kolay bir şekilde hatırlamaları mümkün oluyor.

Sevimli tasarımı ile birlikte her çocuğun çok seveceği planlayıcı silinebilir yapıda olduğu için özel kalemi ile birlikte her zaman çocukların planlarını yazabilmelerini sağlayacaktır. Dayanıklı yapısı ile çalışma masasından mantar panolara kadar geniş bir alanda kullanım için uygundur. Kendi çocuğunuz ya da yakınlarınızın çocuklarını sevindirmek ve derslerinde başarılı olmalarını sağlamak için harika bir hediye anlamı taşıyarak onların gelecekleri üzerinde etkili olacaktır.