Çapa Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-3499
74,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Çapa Kol Düğmesi özellikleri:

  • Özel kutusunda gönderilecektir.
  • Özel rodyum-gümüş alaşımdır.
  • Kararmazdır.

Yorumlar

Tümay Ç.
05.05.2017
Teşekkürler
Bu kadar hızlı teslim ettiginiz kaliteli ürün için teşekkür ederim

AÇIKLAMA

Çapa kol düğmesi denizci ya da deniz hayranı yakınlarınızın en favori kol düğmesi olabilir!

Hayatımıza küçük detaylarla şıklık kattığımızda, aynı zamanda yaşam döngüsünü renklendirmiş de oluruz. Bayanlar bu konuda oldukça şanslıyken, erkeklerse fazla zengin bir alternatife sahip değildir. Zira onların kullanabilecekleri aksesuar alternatifleri sayılı ve kısıtlıdır. Ama kol ya düğmeleri…  Kol düğmeleri deyince akan sular durur. Zira kol düğmeleri adeta bir erkeğin şıklık göstergesidir. Bu nedenle babalar gününde babanıza bu özel kol düğmelerini alabilirsiniz. Babaya hediyeler arayan kişilerdenseniz ilk fırsatta denizlere açılan babanıza bu güzel ürünü aldığınızda gözlerine inanamayacak!

 

Bir erkeğin ceketinin ucundan hafifçe yüzünü gösteren kol düğmeleri sanki gökte parıldayan bir yıldız gibi ışık katar erkeklerin şıklığına.  Maskulen formun en tatlı aydınlatıcısı olan bu detaylarla kişinin zevki konusunda saniyeler içinde en iyi bilgiyi edinebilirsiniz. Hediye Sepeti’nin bu sayfasındaysa, çapa kol düğmeleri en sempatik ve şık formunda selamlıyor sizleri. Erkek arkadaşıma hediye bakıyorum diyen bir bayansanız şayet, bu tasarım harikası kol düğmelerini ilk fırsatta sevdiceğinize orijin bir hediye olarak armağan edebilirsiniz.

 

Her türlü dar kesim, klasik türde ki manşet kol ve yakalı gömlekle azami ölçüde uyum sağlayacak olan bu şık kol düğmeleri her türlü stildeki takım elbiseyle de uyum sağlayabilecek güzelliktedir. Bu güzel kol düğmelerini eşinize özel gününüzde aldığınızda dünyanın en hoş hediyesine sahip olmuş olacak. Taşıdığı form itibarıyla denizlere aşık erkeklerinde büyük beğenisini kazanabilecek olan bu çapa formundaki hoş kol düğmeleri her erkeğin aşık olacağı türdendir doğrusu. Hediyelik ürünler sayesinde bir erkeğe alınabilecek hediyeler doğrultusunda ki merkez odağı bulabilmek için daima; Hediye Sepeti!

 

Şıklığına önem veren erkeklerin görünümünü daha özel hale getirecek özel bir kol düğmesi....Üzerinde denizden esintiler taşıyan çapa figürlü kol düğmesi erkeğe hediye fikirleri arasında alınabilecek ideal hediyelerdendir. Bayanlar gibi çok sayıda aksesuar şansı olmayan erkekler için özel tasarlanan çapa kol düğmesi modeli erkeğe alınabilecek değişik hediye seçeneklerindendir.


Sıradan kol düğmelerinden sıkıldıysanız seçebileceğiniz en özel hediye alternatiflerinden biri de dümen figürlü bu kol düğmesi olacaktır.