BOĞA Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-3161
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Sıcak kanlı boğa burcu arkadaşınıza onun kadar özel bir hediye vermek isterseniz üzerinde boğa burcu simgesi bulunan ve arkadaşınızın ismiyle özelleşecek bu kupa ideal bir hediye seçimi olarak Hediye Sepeti'nde! Her zaman severek kullanacağı kupa kendisini özel hissettirecek ve daima sizi hatırlatacaktır. Çay/kahve saatlerinin daha bir keyifli olacağı da tartışılmaz..

Çevresi tarafından aranılan oldukça sıcakkanlı insanlar olan boğa burçlarının hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu eşsiz ürün hediye edeceğiniz kişinin ismine özel hazırlanacağından kişiye özel bir hediye olarak kalıcılığı daim olacaktır. Rahatına ve özgürlüğüne düşkün olan boğa burcu sevdiklerinizin gün içerisinde keyif yapmalarını sağlayacak tasarım kupamız aradan uzun yıllar geçse bile ilk günki heyecanını koruyacaktır. Çay veya kahve kupası olarak kullanılmasa bile çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanıma uygundur.

Eğer sizde boğa burcu arkadaşa ne hediye alabilirim? diye bir düşünceye kapıldıysanız daha fazla aramayın! Hediye Sepeti'nin boğa burcundan olanlara özel olarak boğa burcu simgesi ile tasarladığı BOĞA Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı sevdiklerinizin ismi ile hazırlatın, kalıcı ve kullanışlı bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayın. Boğa burcu tasarım kupamızı boğa burcundan biri olarak kendi isminize özel olarak da hazırlatabilirsiniz.

 

BOĞA Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Atilla D.
Kupa güzel ama yazilanlara Dikkat !!!
Cok güzel ve orjinal bir hediye. Yalnizca keske arka plandaki bur özelliklerini iceren yazilara biraz dikkat edilse. Her burc icin ayni seyler yaziyor ve bazi yazan özellikler kirici...
23.05.2017
Dry .
Kupa
Gerçekten güzel bir hediye yaratıcı.tavsiye ederim.
13.05.2016
derya .
kupa
Çok hızlı bir şekilde gönderim olduğu için teşekkür ederim. Kupada çok orjinal olmuş güzel bir hediye tavsiye ederim.
10.05.2016