yılbaşı kartları

2020 Yılına Özel Hazır Yılbaşı Kartları – El Yapımı Yılbaşı Kartı

Dikkatinizi Çekebilir ► Yılbaşı Hediyesi

Kişilere yeni bir sayfa açabilmek ve umut dolu başlangıçlar yapabilmek için bir fırsat sunan 31 Aralık gecesinde coşkulu kutlamaların yapılması şaşılacak bir durum değil. Pek çok insanın özene bezene hazırlandığı, farklı organizasyon veya partiler ile kutlamayı beklediği yılbaşı gecesi için yanınızda olamayan sevdiklerinizi ihmal etmiyorsunuz değil mi? Aynı şehirlerde olamasanız veya aynı kutlama heyecanını paylaşamasanız bile değer verdiğiniz tüm sevdiklerinize bir jest yapmak istiyorsanız; yılın son gününe özel şahane yılbaşı kartları hazırlayabilirsiniz.

Yeni yıla girerken coşkulu haller, arkadaşlarla, sevilen yakın çevre ile planlanan eğlenceli yılbaşı kutlamalarını beraberinde getiriyor. Hep birlikte müzik, güzel yemekler ve içten gelen güzel yılbaşı dilekleriyle güzel bir gün geçirmek amaçlanıyor. Süslü çam ağaçları, yılbaşı çekilişleri, renkli yılbaşı hediyeleri ve el emeği ile hazırlanmış 2019 yılbaşı tebrik kartları yeni yıla girerken olmazsa olmazlarımız.

Sevdiklerimize bu özel günde duygularımızı dile getirmenin en güzel yollarından biridir yılbaşı kartları. El emeği ile hazırlanan, hayal gücünün konuşturulduğu en güzel yılbaşı kartları sevdiklerinize yeni yıl kutlamanızdan kalan harika bir hatıra oluyor. Yılbaşı kartpostalları sevdiklerinize duygularınızı en sıcak şekilde aktarabilmenize yardımcı oluyor. Birlikte hazırlanan sıcak ortamın tadı karşılıklı güzel dileklerin belirtilmesi ve tüm sıkıntıların kapının dışında bırakılmasıyla çıkıyor. Geçmiş yıldan daha güzel bir yıla girmenin umuduyla son derece özenli hazırlıklarla akılda kalıcı ve motive edici bir yeni yıl kutlaması gerçekleştiriliyor.

Peki 2019 yılına özel yılbaşı tebrik kartları nasıl hazırlanır? İngilizce yılbaşı kartları, Almanca yılbaşı kartları üzerine hangi anlamlı sözler yazılabilir? Hareketli yılbaşı kartları hazırlarken nelere dikkat etmek gerekir?

 

Yılbaşı Kartı Örnekleri

Sevdikleriniz için evlerinizde kolaylıkla yapabileceğiniz yılbaşı kartları örneklerini sizler için toparladık. Evde her zaman bulabileceğiniz malzemelerle kolay, küçük ama manevi hediyeler hazırlamak istiyorsanız bu fikirlere bayılacaksınız…

Geyikli Yılbaşı Kartı

Malzemeler:

  • Beyaz karton
  • Renkli parmak boyaları
  • Renkli keçeli kalemler
  • Sim
  • Makas

Hazırlanışı:

Beyaz kartonu ortadan ikiye katlayın. A4 boyutunun yarısı kadar kesin. Önce içerisine yeni yıl için güzel dileklerinizi yazın. Sevdiklerinize duygularınızı aktarabileceğiniz anlamlı mesajlarla doldurun. Geyiği oluşturmak için parmaklarınızı boyaya batırın, bir düz bir ters, bir düz bir ters olmak üzere 4 kere parmağınızı bastırın. Üst kısmına kalp şeklini oluşturmak için ‘V’ şeklini alacak şekilde parmağınızdaki boyayı bastırın. Keçeli kalemlerle geyiğin boynuzlarını ve ayaklarını çizin. Etrafını simlerle süsleyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte sevdikleriniz için çok keyif alarak böyle okul öncesi yılbaşı kartları hazırlayabilirsiniz.

geyikli-yilbasi-kartlari

 

Yıldızlı Yılbaşı Kartı

Malzemeler:

  • Renkli karton
  • Makas
  • Sim
  • Kalem

Hazırlanışı:

Dilediğiniz renkte satın aldığınız kartonu ortası dikdörtgen sağ tarafı kapak görünümünde ucu biraz daha oval ve sol tarafı ucunda yıldız olacak şekilde aşağıdaki fotoğraflardaki gibi kesmeye çalışın.  Orta kısma yine dilediğiniz renkteki kalemlerle yeni yıl dileklerinizi yazın. Dilerseniz resim de yapıştırabilirsiniz. Kartonun dış kısmına kapak ve yıldız olacak kısma simlerle süslemeler yapın. İşte harika yılbaşı kartınız hazır!

yilbasi-kartlari

Dikkatinizi Çekebilecek Yazılarımız;

Yılbaşı Kartı Yazıları

“Yeni bir yıl kapımızı çalarken umutlarla donanmanı ve hayallerine bir adım daha yaklaşmanı dilerim. Mutlu yıllar!”

yilbasi karti

yilbasi karti

“Sen benim canım dostum, yeni yılda huzurlu, başarılı ve mutlu anılar biriktirmen dileğiyle… Seni çok seviyorum.”

yilbasi kartlari

yilbasi kartlari

“Canım annem, birlikte göreceğimiz daha nice yeni yıllara. Senin varlığın bana her zaman güç veriyor, bir tek sen ol bana bir şey olmaz. İyi ki varsın…”

yeni yil karti

yeni yil karti

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bira Bardağı

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bira Bardağı
Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bira Bardağı

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bira Bardağı

Her zaman eğlenceli vakit geçirip deli dolu anılar biriktirdiğiniz arkadaşlarınıza verebileceğiniz etkileyici bir yılbaşı hediyesi fikri… İsme özel bira bardağı arkadaşınızın severek kullanacağı bir eşya olarak birlikte geçirdiğiniz bol muhabbetli, eğlenceli zamanları daha keyifli hale getirecektir. Kişiye özel olması arkadaşınızı çok şaşırtacak bir detay olacak, bu hediye ile kendisini çok özel hissedecektir. İngilizce veya Almanca yılbaşı kartları ile birlikte verebileceğiniz esprili ve etkileyici bir hediye seçeneği…

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bira Bardağı
 

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Bira Bardağı

“Yeni yılda her şeyin daha güzel olmasına inancınızla beklediğiniz ne varsa ona erişmenizi dilerim. Mutlu yıllar, huzurlu yarınlar…”

yeni yil kartlari

yeni yil kartlari

“Keşke’lerin olmayacağı, pişmanlıkların yaşanmayacağı ve gözyaşlarının sadece mutluluktan akacağı dopdolu bir yıl olsun. Yeni yılda her şey güzel gönlüne layık olsun. İyi seneler…”

2017 yilbasi karti

2019 yilbasi karti

İster bir hediye ile ister tek başına gönderebileceğiniz yılbaşı kutlama kartları aslına bakarsanız yıllardır modası geçmeyen en gözde hediyelikler arasında yer alıyor. İlk yıllarda sadece sizden kilometrelerce uzakta kişileri için kullanılan fakat sonraları yanı başınızdaki kişiye bile armağan edebileceğiniz kadar popüler olan bu yılbaşı kart örnekleri geleceğin umutlu mesajlarını taşır. Genellikle kişilerin kendi içinden geçenleri özetle dile getirdiği kutlama kartlarınız hazır mesaj taşıyanları da yok değil. Ancak özel birine kutlama kartı göndereceğinizi varsayarak neden hazır metinleri tercih edesiniz ki. Kalbinizden geçen ve karşınızdakine iyi temenniler belirten yılbaşı kartı yazıları sizin birebir elinizden çıktığı zaman emin olun çok daha kıymetli olur. Genellikle yeni yıl deyince akıllara gelen Noel Baba, kar, geyikler veya hediye paketleri ile tasarlanan ve mesaj iletmeniz için bir bölümü boş bırakılan bu kutlama kartlarını tek başına değil de minik de olsa bir hediye ile göndermek elbette daha şık duracaktır.

“Bir seneyi daha sizlerle birlikte geçirmiş olmanın mutluluğu içindeyim, Allah bana ömür verdikçe ne olursa olsun her yeni başlangıcınızda ellerinizi tutan ben olacağım. Sizin gibi çocuklarım olduğu için çok şanslıyım. Mutlu yıllar!”

2017 yilbasi kartlari

2019 yilbasi kartlari

“Sen evimin neşesi, sen sabahımın güneşi, sen yarınlarımın hayalisin. Sen yüzümdeki gülücük, kalbimdeki ritim bozukluğu. Sen hep aynı aşkla sevdiğim, mutluluğun tanımını sunduğu… Birlikte nice mutlu yıllarımız olsun aşkım. Seni çok seviyorum.”

yilbasi karti sozleri

yilbasi karti sozleri

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Gümüş Kolye

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Gümüş Kolye
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Gümüş Kolye

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Gümüş Kolye

Yılbaşı denince akla kış mevsimi, kar ve tabii ki sevgiliyle geçirilen romantik kutlamalar gelir. Sevgilinize hediye edebileceğiniz gümüş kar tanesi sembollü kolye şıklığını tamamlayacak bir aksesuar olarak gönlünü fethedecektir. Her kadın zarif takılara bayılır, sevgiliniz de böylesine şık ve göz alıcı bir hediye karşısında çok mutlu olacaktır. Yılbaşı kutlaması sırasında hareketli yılbaşı kartları arasında sunabileceğiniz bu hediye uzun yıllar severek kullanacağı bir eşya sizden kalan anlamlı bir hatıra olacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Gümüş Kolye
 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Gümüş Kolye

“Yeni yılda sevdiklerinizle birlikte neşeli, mutlu, sağlıklı ve huzurlu anılar biriktirmenizi ve asla ‘keşke’ dememenizi umuyor, sizi kucaklıyorum. İyi seneler.”

yilbasi karti ornekleri

yilbasi karti ornekleri

“Güzel yüreğinizden geçen ne varsa yeni yılda sizi bulsun, sevgi ömrünüzden asla eksik olmasın. Hüzünleriniz ve pişmanlıklarınız son bulsun, mutluluktan kalbiniz hızlı hızlı çarpsın. Mutlu yıllar öğretmenim.”

noel kartlari

noel kartlari

Sizlerin de hatırlayacağı gibi yılbaşı kartları okul öncesi dönemlerde aslında pek çok çocuğun kendi çabasıyla ile kağıt ve boya kullanarak yaptığı ürünler arasında yer alıyor. Sizde bu durumdan ilham alarak kutlama kartınızı en baştan kendiniz yaratabilirsiniz. Hem bu sayede karşınızdaki kişi çok sevinecek hem de sizler onu mutlu etmiş olmanın keyfini sürebileceksiniz. Basit birkaç boya, süsleme ürünü ve bir parça kağıtla tasarlayabileceğiniz kutlama kartları için internet üzerinden farklı örneklere de bakılabilir. Hediyeyi bitirip üzerine kendi kaleminizden dökülen iyi yıllar dilekleri ile sevdiğiniz kişileri mutlu etmenin aslında çok kolay olduğunu bu yeni yılda öğrenebilirsiniz.

 

“Seni yeni yılda her zamankinden daha güçlü ve umutlu görmek istiyorum canım arkadaşım… Lütfen acıları ve üzüntüleri geçmişte bırakıp sadece geleceğimize bakalım. Sen en büyük mutlulukları hak ediyorsun… İyi seneler.”

en guzel yilbasi kartlari

en guzel yilbasi kartlari

“Ömrümüzden yıllar birer birer eksilirken ben seni tanımış olmanın, seni hayatıma katmış olmanın mutluluğu içerisindeyim. Yaşlanmaya başlarken seninle çocuklaşmanın, seninle farklı dünyalara dalmanın ve tüm sıkıntılardan uzaklaşmanın sevinci içerisindeyim. Beni uzaklarda arama, elini kalbine koy bak onun en derinindeyim… Mutlu yıllar her şeyim.”

sevgiliye yilbasi karti

sevgiliye yilbasi karti

Yılbaşı Hediyesi Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Yılbaşı Hediyesi Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar
Yılbaşı Hediyesi Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Yılbaşı Hediyesi Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

Sevgilinizle birlikte geçireceğiniz aşk dolu yılbaşı kutlamasında mutluluğunuzu kat kat arttıracak bir hediye önerisi: Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata! Herkesi mutlu eden nefis çikolata, sevgilinizin karşısına fotoğrafınızın puzzle haliyle çıktığında sevinçten havalara uçacak. Sevgilinizle birlikte güzel anlarınızı yansıtan bir fotoğrafın puzzle şeklinde bir çikolata kutusuna dönüşmesini sağlayarak yılbaşı kutlamanızda sevgilinize ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Romantik yılbaşı kartı yazıları içeren hediyelerinizin arasına bu anlamlı ve mutluluk saçan hediyeyi de katabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar
 

Yılbaşı Hediyesi Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

“Sevgi dünyanın en güzel şeyi. Ve seni gördüğüm andan itibaren bana en yakışanı duyguların… Varlığına binlerce kez şükür olsun aşkım. İyi ki varsın.”

erkek arkadasa yilbasi karti

erkek arkadasa yilbasi karti

“Sen gönlüme huzur, gözlerime ışık oldun. Sen kış günlerinde güneşim, yazın serinleten yağmurum… Sen en güzel duygularımın mimarı, sen benim biricik sevgilim oldun. Dilerim ki yeni yılda da benimle çok daha güzel anıların içinde, o güzel yüzünle bulunursun… Mutlu yıllar.”

mutlu yillar kartlari

mutlu yillar kartlari

“Yeni yılın sizlere güzel haberler, büyük başarılar, uzun süreli mutluluklar ve coşkulu yarınlar getirmesini diler, gözlerinizden öperim. İyi seneler…”

kiz arkadasa yilbasi karti

“Bir yıl daha düştü takvimlerden, bir kez daha yenildik zamana… Bir kez daha fark ettik durduramayacağımızı zamanı. Bir kez daha anladık kayıp zamanlarımızın anlamsızlığını… Ama yeni yıla başlamaya hazırız içimizde büyük coşku, taptaze umutlarla… Hep aklımdasın canım dostum, nice mutlu yıllara.”

2017-kartlari

 

Yeni yıl yaklaşırken içimizdeki neşeyi ve yeni yılın umut dolu bakışlarını simamızdan silmek zor… Her güne daha bir mutlu uyanıyoruz sanki ve yeni hedefler yeni umutlar ile birlikte uyanıyoruz güne… Yeni yılın heyecanını ta içimizde hissederken sevdiklerimiz için de güzel düşünceler filizleniyor ruhumuzda… Bunun için birbirinden güzel yılbaşı tebrik kartları yapıp içine de onlar için aklımızdan, içimizden geçen dilekleri yazıp göndermek istiyoruz… Onlar için hazırlayacağımız yılbaşı kartları, içlerine yazdığımız güzel temenniler ile çok daha büyük anlamlar kazanacaktır. En güzel yılbaşı kartları, içine en güzel dilekleri yazdığımız yılbaşı kartlarıdır. Eğer dilerseniz bu yılbaşı kartlarını kendiniz de hazırlayabilirsiniz. El yapımı yılbaşı kartları ile onlara verdiğiniz değerin altını da daha kalın çizmiş olursunuz.

Yılbaşı kartları hazırlarken yılbaşı temasına uygun örnekler seçmeniz çok önemlidir. Mesela geyik, Noel Baba, kar gibi… Renklerinizi de yine yılbaşı temalı seçerseniz çok daha güzel olacaktır. En başta gözünüzü korkutsa da el yapımı yılbaşı kartı hazırlamak aslında çok eğlenceli bir iştir. Zor gibi görünen her şey gibi el yapımı yılbaşı kartı hazırlamak da başladıktan sonra size çok kolay gelecek bir çalışma olacak. Bu kartları hazırlamaya başlamadan önce örneklerini doğru seçtiğinizden emin olmalısınız. Hatta hangi yılbaşı tebrik kartını kimin için hazırlamak istediğinize kadar verirseniz işiniz çok daha kolaylaşabilir. Sonrasında bu kartlar için gerekli malzeme listenizi oluşturmanız gerekecek. Tabii listenizin de eksiksiz olduğundan emin olana kadar birkaç kez kontrol etmenizde fayda olacak. Tüm bu hazırlıklar sonrasında artık yılbaşı tebrik kartı yapımınıza başlayabilirsiniz. Öncelikle daha kolay örneklerden başlayabilir ve daha sonra kendinizden de bir şeyler katarak bunu geliştirebilir ve çok daha farklı modeller oluşturabilirsiniz.

 

“Bu yıl bana seni getirdi, dilerim yeni yılda da seninle kurduğumuz hayallere götürür bizi. Seni çok seviyorum aşkım…”

kiz arkadasa yilbasi karti

kiz arkadasa yilbasi karti

“Bana verdiğin emekler için, gözünü kırpmadan yaptığın fedakarlıklar için, gözlerime her zaman şefkatle ve sevgi dolu baktığın için minnettarım sana anneciğim. Sen benim bu dünyadaki en kıymetli varlığım, canımdan bir parçasın. Biliyorum ki yeni yılda daha güzel zamanlarımız olacak, lütfen sen de buna inan ve beni sakın sensiz bırakma… Mutlu yıllar.”

yeni yil kutlama mesajlari

yeni yil kutlama mesajlari

Yılbaşı Hediyesi Aile Albümü

Yılbaşı Hediyesi Aile Albümü
Yılbaşı Hediyesi Aile Albümü

Yılbaşı Hediyesi Aile Albümü

Birlikte acı tatlı birçok zamanı atlattığınız, en güzel anıları birlikte yaşadığınız çok değerli ailenize yılbaşında anlamlı bir hediye vermek ister misiniz? Tamamen ailenize özel hazırlanan ahşap kapaklı, şık fotoğraf albümü herkesi etkisi altına alacak farklı bir hediye olacaktır. Yeni yıla girerken ailenizle eski günleri anmak, güzel anılarınızı hatırlayarak duygu dolu anlar yaşamak istiyorsanız onlara duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak bu anlamlı hediyeyi sunabilirsiniz. Yılbaşı kartı örnekleri ile birlikte sunulabilecek ahşap hediyelik arayanlar için aile ismine özel fotoğraf albümü herkesi etkileyecek bir hediye, muhteşem bir hatıra olacaktır.

Yılbaşı Hediyesi Aile Albümü
 

Yılbaşı Hediyesi Aile Albümü

“Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama o bana senin kadar değerli bir dost verdi. Sen bana kardeşten öte, en az ailem kadar sıcak oldun. Sen bana hem dost hem de sırdaş oldun. Yeni yılda dilerim ki yine yanımda, yine benimle olursun. Bolca mutluluk ve sevinç hep yanı başında olsun… İyi seneler…”

yeni yil kutlama 2017

yeni yil kutlama 2019

“Sevdiklerinizle geçireceğiniz dopdolu bir yıl dilerim. Her gününüz bir öncekinden daha güzel olsun. Umut hep sizinle olsun… Mutlu yıllar!”

yilbasi kartlari 2017

yilbasi kartlari 2019

“Canım babam, ailemizin reisi, evimizin direğisin. Dilerim ki daha uzun yıllarımız en güzel şekilde birlikte geçsin. Allah’tan isteğim seni başımdan eksik etmesin. Mutlu yıllar…”

babaya yilbasi mesaji

babaya yilbasi mesaji

“Bir yılı daha devirdik birlikte. İnanıyorum daha nicelerinde biz yine yan yana, biz yine el ele… Tüm karanlıklar verse de el ele, biz yenilmeyeceğiz kalbimizdeki sevgiyle. Mutlu yıllar aşkım!”

kisa yilbasi kutlama mesajlari

kisa yilbasi kutlama mesajlari

 

İngilizce Yılbaşı Kartları İçin Anlamlı Sözler

“Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!”

-“Geleceğinizi her geçen gün önceki güne göre daha güzel yaratın, istediğiniz gibi mutlu olun! İyi yıllar!”

ingilizce-yilbasi-kutlama-mesajlari

“I wish hope and happiness with you at new year. Merry Christmas.”

-“Yeni yılda umut ve mutluluk diliyorum sana. Mutlu Noeller.”

noel-kartlari

“Better years, all together, hand in hand HAPPY NEW YEAR!”

-“Daha iyi yıllara, hep birlikte, el ele MUTLU YILLAR!”

2017-ingilizce-yilbasi-mesajlari

Yeni Yıl İçin En Güzel Hediye Seçenekleri

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu özel günde onlara anlamlı ve değişik hediyeler, sempatik ve esprili  hediyelikler veya mesajların, hediyeliklerin yer alacağı yılbaşı sepeti hediye etme fikriniz varsa yılbaşını akılda kalıcı kılabilecek hediyeler burada. Birbirinden güzel ve etkileyici kişiye özel hediye seçenekleri ile sevdiklerinize sizin için ne kadar özel ve değerli olduklarını hissettirebilir, onlara karşı hissettiğiniz güzel duyguları bu yolla aktarabilirsiniz. Hediye konusunda titiz davranan ve her zaman sıradanlıktan uzak olmayı tercih edenler için en güzel yılbaşı kartları ile birlikte verilebilecek hediyeler burada!

Babaya Yılbaşı Hediyesi Köstekli Saat

Babaya Yılbaşı Hediyesi Köstekli Saat
Babaya Yılbaşı Hediyesi Köstekli Saat

Babaya Yılbaşı Hediyesi Köstekli Saat

Yılbaşı tebrik kartları ile birlikte babanıza, eşinize, sevgilinize, dostlarınıza veya erkek yakınlarınıza verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği… Zamanın hızlı geçmesini vurgulayan yıl başına uygun bir hediye, oldukça da nostaljik. İsme özel köstekli saat erkeklere özel hediye seçenekleri arasında göze çarpan zarif bir seçenek…

Babaya Yılbaşı Hediyesi Köstekli Saat
 

Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyesi Zippo Çakmak

Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyesi Zippo Çakmak
Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyesi Zippo Çakmak

Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyesi Zippo Çakmak

Sigara kullanan insanların özenle seçtiği eşyalardan biri de çakmaklardır. Sevdiklerinize vereceğiniz yılbaşı hediyesi neden bir çakmak olmasın? Üstelik tamamen kişiye özel Zippo çakmak… Sevdiklerinize vereceğiniz küçük ama etkileyici fikirler arıyorsanız yılbaşı kartları eşliğinde böyle bir hediye sunma fikrini değerlendirmelisiniz.

Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyesi Zippo Çakmak
 

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe

Özel tasarım seramik saksıda canlı bitkilerle hazırlanan bonsai ağaçlı mini bahçe kişiye özel hale getirilerek sevdikleriniz için harika bir yeni yıl hediyesine dönüşüyor! Annenize veya sevgilinize hediye edebileceğiniz isme özel mini bahçe bitkilerle uğraşmayı seven herkesin hoşuna gidecektir. Seyirlik görünümüyle sevdiklerinizin kalbini çalacak bu anlamlı hediyeyi yılbaşı tebrik kartları eşliğinde sunarak sevdiklerinize hissettiğiniz güzel duyguları hatırlatabilir, kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
 

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Metal Kartvizitlik

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Metal Kartvizitlik
Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Metal Kartvizitlik

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Metal Kartvizitlik

Yeni yılın olmazsa olmazıdır hediyeler. Eğer söz konusu arkadaşsa küçük ama etkili bir hediye seçmekte fayda var. Örneğin isme özel bir kartvizitlik iş arkadaşlarınıza, yakın dostlarınıza yılbaşı geldiğinde gönül rahatlığıyla verebileceğiniz bir hediye olabilir. Son derece şık görünümüyle farklı bir hava katan metal kartvizitlik üzerindeki isim detayı hediyenin özel olmasına yetecektir.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Metal Kartvizitlik
 

Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Doğal Taşlı Tespih Bileklik Seti

Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Doğal Taşlı Tespih Bileklik Seti
Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Doğal Taşlı Tespih Bileklik Seti

Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Doğal Taşlı Tespih Bileklik Seti

İşte erkeklere verilebilecek muhteşem bir yılbaşı hediyesi fikri! Doğal spektrolit taşından yapılmış tespih ve şık bir bileklikten oluşan seti babanıza, erkek arkadaşlarınıza, sevgilinize verebileceğiniz etkileyici bir tercih olacaktır. Siyah gri karışımı bir renkte olan spektrolit taşından oluşan hediye seti şık görünümü ve tespih üzerinde yer alan Osmanlı tuğrası detayıyla dikkat çekiyor.

Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Doğal Taşlı Tespih Bileklik Seti
 

Yeni Yılda Aile Fotoğrafınıza Özel Duvar Saati

Yeni Yılda Aile Fotoğrafınıza Özel Duvar Saati
Yeni Yılda Aile Fotoğrafınıza Özel Duvar Saati

Yeni Yılda Aile Fotoğrafınıza Özel Duvar Saati

Birlikte olduğunuz her anın çok kıymetli olduğu ailenize verebileceğiniz aile fotoğrafına özel duvar saati evinizin dekoruna sımsıcak bir hava katacaktır. Üzerinde ailenizin fotoğrafının ve isminin yer alacağı saat evinizin en değerli eşyası haline gelecek, aile üyelerinizi çok mutlu edecektir.

Yeni Yılda Aile Fotoğrafınıza Özel Duvar Saati
 

Bir cevap yazın