Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemlik

Ürün Kodu : 12399

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lisanslı Beşiktaş ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.
  • 2 fermuarlı bölme yeri
  • 20 cm x 10 cm x 5 cm ölçülerinde

Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemlik özenle hediye paket yapılarak gönderilmektedir.

Kara Kartallı arkadaşınıza doğum günü için özel bir hediye mi arıyorsunuz? Beşiktaşlı sevgilinize çıkma yıldönümünüzde ismine özel bir armağanla mükemmel bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Beşiktaşlı taraftarların ruhunu ve gururunu okşayan hediyeliklere Hediye Sepeti üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Spor Kulübü lisanlı ürünü olan Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemliği isme özel olarak hazırlıyor ve sevdikleriniz için beğeninize sunuyoruz. Kadın ya da erkek hangi Beşiktaşlı ismine özel olarak tasarlanmış lisanslı bir kalemlik karşısında kayıtsız kalabilir ki!

Fermuarlı 2 bölme yeri bulunan Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemliğin üzerindeki yazı ve logolar, çıkmayan kaliteli baskı ile hazırlanıyor. Erkek arkadaşa doğum günü, kankaya yılbaşı ya da erkek kardeşe liseye başlama hediyesi olarak alabileceğiniz bu ürün, Beşiktaşlı sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçurmak için mükemmel bir seçim olacak.

Yakınlarınızın okuldayken zevkle kullanacakları Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemliği dilerseniz yine taraftarlara özel olarak hazırlanan farklı ürünlerle kombinyelebilir, evlerinde de Beşiktaş rüzgarı estirebilirsiniz. Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemlik için siparişinizi oluşturduktan sonra, Hediye Sepeti üzerinden Beşiktaşlı duvar saatleri modellerimizi incelemeyi unutmayın!

Özenle hediye paketi yaparak gönderimini sağladığımız Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemliğe Hediye Sepeti'nden uygun fiyat avantajıyla bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo ve tüm kredi kartlarına 6 taksit imkanımızdan da yararlanabilirsiniz. Beşiktaşlı sevdikleriniz için gönül rahatlığıyla alabileceğiniz Beşiktaş Tutkunlarına Hediye Lisanslı Kalemlik için hemen siparişinizi oluşturun, aynı gün kargo imkanımızı kaçırmayın!