Bebeğe Hoş geldin Hediyesi İsme Özel Masif Çerçeveli Metal Plaka

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%7 indirim
94.9 TL
88.26 TL
Ürün Kodu : 16460

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 20x37 cm ölçülerindedir.
  • Fotoğraflarınız 8 x 7.5 cm ölçülerinde 6 adet olarak metal plaka üzerine baskı alınır.
  • Duvara asılabilmesi için hasır askı ipi ile gönderilmektedir.
  • Bebeğe Hoş geldin Hediyesi İsme Özel Masif Çerçeveli Metal Plaka özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

1 yaş hediyesi bebekler için önemli olmasına karşılık özellikle doğum sonrasında alınan hediyeler de çok önemlidir. Çünkü merakla beklenen bebek sonunda dünyaya gelebilmiş ve sevdiklerinin yanında olabilmiştir. Bu bakımdan sevdiklerinizin bebeğinin dünyaya gelişini kutlamak ve mutluluklarına ortak olmak için Bebeğe Hoş geldin Hediyesi İsme Özel Masif Çerçeveli Metal Plaka tercih edebilirsiniz.

Yeni dünyaya gelen bebeğin odasına asılacak bu özel metal plaka sevimli tasarımı ile bebeğin odasının çok daha güzel görünmesine neden olacaktır. Sadece bebeğin odası için değil, aynı zamanda bebeğin dünyaya gelişini duyurmak isteyen anne ve babalar tarafından kapılarına da asılarak bebeğin doğuşu kutlanabilecektir.

Üzerine yüksek baskı kalitesi ile yazılacak bebeğin ismi ile çok özel bir hale gelen bu özel metal plaka, yapısı itibariyle dayanıklı ve estetik bir görünüm arz etmektedir. Duvara hemen asılması için asma aparatını içeren plaka, bu sayede hemen kullanıma da hazırdır. Bebeğin dünyaya gelişini sevimli bir şekilde kutlamak isteyenlere özel olarak tasarlanan bu hediye ile mutluluklar daha da artacaktır.