Babaya Hediye İsim ve Tarih Yazılı Otomatik Cüzdan

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
89.90 TL
Ürün Kodu : 13655

Satın Almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Hakiki deriden imal edilmiştir.
  • Kartlık Cüzdan İçi Bölmeler 1. Sınıf Astarlıdır ve 1. Sınıf İşçilikle Üretim Yapılmıştır.
  • Kızak 5 Adet Kart Almaktadır.
  • Harici 2 adet kart bölmesi ve para bölmesi olarak kullanabiliceğiniz cep.
  • 7 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.

Babaya Hediye İsim ve Tarih Yazılı Otomatik Cüzdan özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babanıza yaklaşan babalar günü için ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz kendisine hoş bir sürpriz yapabileceğiniz bu ürünü kesinlikle kaçırmamanızı önerebiliriz. Aynı zamanda doğum günü hediyesi ya da yılbaşı günü için alacağınız hediye seçeneklerinde de yer alan bu ürün birçok kişiye özel detayı da içerisinde barındırıyor. Yaş günü için doğum kutlama mesajları ile süslenen günü bir de bu tip şık bir hediye ile süsleyerek anlamlı hale getirebilirsiniz. Ürünün üzerine ekleyeceğiniz kişiye özel detaylar şu şekilde sıralanmış durumda;

Cüzdan üzerine yazılacak mesaj, harfler ve tarih detayı ile otomatik cüzdan iki katı anlamlı ve değerli hale geliyor. Sevdiklerinizi aldığınız hediyeler ile mutlu edip onlara harika bir doğum günü yaşatmak isterseniz günlük hayatta sürekli olarak kullanabileceği bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Kendisine aldığınız bu hediye karşısında babanız cüzdanı yanından hiç ayırmayacak ve dilediği gibi kullanabilecek çünkü ürünün kullanımı oldukça kolay ve pratik.

Yoğun iş temposundan fırsat bulamayanlar için özel olarak tasarlanan bu ürünün içerisinde 5 adet kart haznesi bulunurken cüzdan dış yüzeyi de hakiki deriden oluşuyor. Babanızın doğum günü kutlamak için güzel sözler arayışına girdiyseniz kendisine linke tıklayarak hoş bir seçim yaparak doğum gününü anlamlı ya da babalar gününü özel hale getirebilir böylece aldığınız hediyeyi hiç unutmamasını ve hep gülümseyerek hatırlamasını sağlayarak kendisini mutlu edebilirsiniz.