Avukatlara Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3176
24,90 TL

35 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Avukatlara özel bu özel kupayla avukatınızın gönlünü alın ki, bundan sonra davalarınızda sizin için daha motive çalışsın! ...

Üzerinde kravat takmış ve eline de portvöyünü almış yüzen köpek balığının bulunduğu bu ironik kupa, sizin atılgan avukatınızı temsil ediyor. Avukatlar hakkımız yendiğinde hakkımızı savunan ve gerektiğinde de kopararak alan cesur yaradılışlı kişilerdir. Bu nedenle sizin de bazı konularda sık sık avukatınıza yolunuz düşüyorsa, bu sevimli kupayı ona götürmeniz gerekiyor demektir. Bu sevimli güzel kupayı avukata götürdüğünüzde avukatınız ona karşı cesaret dolu bu bakış açınızdan dolayı daha motive olacak ve hakkınızı daha da iyi savunacaktır. Avukata hediye konusunda ona bu güzel kupadan alıp avukatlar gününde de verebilirsiniz.

Bu kupayla avukatınız kendisiyle daha çok gurur duyacak ve büyük ölçüde gururu okşanacak. Böylelikle de gönlünü almış olacaksınız.

Resimli kupa da en anlamlı sözcükler yer alıyor. Trust me! (güven bana), I’m lawyer (ben avukatım) cümlelerinin yer aldığı bu komik kupa sizi severek anmasına ve içeceklerini bu kupayla içmesine de vesile olacak. Hemen altında avukatınızın adının yer alıyor olması da kupanın kişiselleştirilmesi açısından çok daha fazla hoşuna gidecektir. Hadi, hemen şimdi stoklar tükenmeden bu kupadan avukatınız için bir tane oluşturarak sipariş edin ve avukatınızı sevindirin. Bu küçücük kupa hediyeleşmesi sayesinde avukat – müvekkil ilişkiniz daha da dostane bir havaya bürünecektir.  Avukatınız için en güzel hediye olabilecek bu küçücük kupayla dev bir kalbi fethedeceğinizi unutmamalısınız.

Hukuksal konularda başımız sıkıştığında koştuğumuz ve tereddütsüz güvenebileceğimiz avukatlarımıza ödül gibi bir hediye. Üzerinde "trust me, I'm a lawyer"(güven bana, ben avukatım) yazan kupa üzerine yazılacak avukatınızın ismi ile özelleşecek. Üzeri süblimasyon tekniği ile şekillenecek kupadaki yazılar asla silinmeyecektir. Kisiye özel hediyeler sıradan hediyelere göre çok daha özel ve anlamlıdır. Hediyenizin yıllarca unutulmamasını istiyorsanız isme özel hediyeler sizin için doğru seçim olacaktır.

Avukatlara Özel Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Erdal a.
Kaliteli ürün
Hızlı kargo ve kaliteli ürün
10.06.2016
CANAN Y.
Kupa oldukça güzel. Teşekkürler.
02.09.2015
BURÇİN Ç.
Cok hızlı ve cok basarilisiniz.tesekkurler
11.10.2014