Atatürk Yazılı 3D Türk Bayraklı Kupa

Ürün Kodu : 10530

Atatürk Yazılı 3D Türk Bayraklı Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Kupada Çift taraflı dönen Türk Bayrağı Bulunmaktadır.
  • Kupayı uzun süre kullanabilmek için elde yıkayınız.

Atatürk yazılı 3DTürk bayrağı kupa milli değer verenlere üst düzeyde önem veren tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz harika bir hediye!

Milli değerlerimizden al sancağımız, bayrağımız, liderimiz ulu önder Atatürk’ün üzerinde bulunduğu bu harika kupaya siz de sahip olmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bundan böyle sizin de mutfağınızın raflarında al sancağımızın süzülen görüntüsü, masalarınızın üzerinde Ata portreli bir kupa bardağınız olabilir.

Bu güzel kupanın bir tarafında 3D baskılarıyla keskin bakışlarıyla en güzel ata resimlerinden biri ve görmeyince gözelerimizin aradığı bir ata imzası bulunuyor. Diğer tarafındaysa sabit olmayan ve dönebilen bir Türk bayrağı var. Kocama hediye ne alabilirim sorusuna en iyi cevap olabilecek olan bu güzel kupa eşinizin gönlünü en güzel şekilde almanıza vesile olacaktır.

Tasarımıyla tamamen farklı ve etkili şekilde tüm milli değerlerimizi üzerinde en şık boyutlarda bulunduran bu kupa herkesin son derece beğeneceği bir hediye olacaktır. Babanıza, annenize, teyzenize, halanıza aile büyüklerinize verebileceğiniz hatırı sayılır bir kupa hediyesi bu sayfada. Yine Atatürkçü düşünceleriyle öne çıkan tanıdık - dost ve arkadaşlarınıza, eşinize – sevgilinize verebileceğiniz düşünceli bir hediyedir de. Yeni yıl hediyeleri aradığınız zamanlarda kişilikli ve karakterli bir hediye.

Artık sıradan, vasıfız kupalar kullanmaya bir son verebilirsiniz. Kupalarınız size yakışır olsun. Milletimizin, Türklüğün önde gelen ifadelerini üzerinde taşıyan objelerden kullanarak kendinizi en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Evde iş yerinde kullanabileceğiniz bu harika kupalar çayınızı ve kahvenizi bambaşka bir zevk içinde yudumlamanızda vesile olacak.

Baskılı kupa modellerinin dilediğiniz şeklini bulabileceğiniz Hediye Sepeti Atatürklü ve Türk bayraklı kupayı siz ve  sevdikleriniz için tasarladı.

Atatürk aşığı olanlara ve aynı zamanda çay/kahve sevenlere harika bir hediye vermeye ne dersiniz? Üzerindeki baskıları ve Türk Bayrağı detayı ile oldukça anlamlı görünen Atatürk Yazılı 3D Türk Bayraklı Kupa çay ya da kahveyi sıklıkla tükentenlerin keyifle kullanacağı bir armağan. İster ofiste ister evde kullanılabilecek bu kupa bardak ile içilen içeceklerin ekstra keyifli olacağından şüpheniz olmasın. Hediyeyi verdiğiniz ilk anın üzerinden yıllar geçmiş dahi olsa sevdikleriniz bu hediyeyi hep ilk günkü heyecanı ile hatırlayacaklar ve büyük bir keyifle kullanacaklardır. Çay ya da kahve kupası olarak kullanmasalar bile çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabilirler. Atatürk Yazılı 3D Türk Bayraklı Kupa'ya her baktıklarında siz değerli sevdiklerini hatırlayacaklarından şüpheniz olmasın.

Erkeğe hediye olarak veya bayana hediye olarak satın alabileceğiniz Atatürk Yazılı 3D Türk Bayraklı Kupa'yı sitemizden almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Bu şık ve anlamlı kupayı ister doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz isterseniz de ofis veya ev hediyesi olarak.