Atatürk İmzalı Not Defteri

Ürün Kodu : S-10437
44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Atatürk İmzalı Not Defteri​​​​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

Yorumlar

Gulizar .
27.08.2019
Guzel
Guzel
Olga p.
20.12.2017
Mükemmel
19 aralıkta sipariş verdim, ertesi gün elimdeydi,harika paketlenmiş,ürün çok güzel ve çok kaliteli görünüyor,kalem başka bir siteden sipariş verdim,daha gelmedi tabi ki,herkez gönül rahatlığıyla burda alış verişi yapsın, süper, çok teşekkür ediyorum.

AÇIKLAMA

Atatürk imzalı not defteri herkese ama herkese hediye edebileceğiniz hatırı sayılır değerde hoş bir defter hediyesi.

Her birimizin yaşam boyunca not tuttuğumuz kaçınılmaz bir gerçek. Özelikle de bir ofis çalışanıysanız yaptığınız her detayı, işi, görüşmeyi, toplantıyı, randevuyu bilgiyi ve benzerini unutmamak için not etmelisiniz. Bunun için sadece ofis çalışanı olmanız da şart değil. Serbest muhasebeci de olsanız, esnaf da olsanız not tutuyorsunuzdur. İşte etrafınızda bulunan ve özellikle de çalışan ve meslek sahibi olan kişilere armağan edebileceğiniz bu Atatürk imzalı deri kaplı not defteri ise sevdiklerinizin unutamayacağı armağanlardan olacaktır.

Bu güzel hediyeyi Atatürkçü tanıdıklarınıza, milliyetçi dostlara, vatanını ülkesini seven milli değerlere önem veren tüm tanıdıklarınıza rahatça armağan edebilirsiniz. Zira bu defteri gördüklerinde sevinçlerinden gözleri parlayacak ve ata imzalı defterin en iyi kıymetini bilecek kişiler bu tanıdıklarınız olacaktır. Defter tasarımı konusunda kompedan olmuş Hediye Sepeti tüm zevk ve beğenileri öz önünde tutarak her kes için en güzel defterleri tasarlıyor. Tıpkı bu defterde olduğu gibi.

 

Siyah ya da kırmızı tonlarından seçerek sevdiklerinize armağan edebileceğiniz deri kaplı ata imzalı defterler aynı zamanda da isme özel olacaktır. Sevdiklerinizin bürosunda, çalışma ortamlarında masalarının üzerini süsleyecek olan ata imzalı ve üstelik de isme özel niteliklerdeki defteri kim görüp de beğenmez ki? Bu defteri çok beğendiyseniz dilerseniz ardından ata imzalı kişiye özel kalem defter tasarımlarımızı da inceleyebilirsiniz.

 

Çalışma masanıza şıklık, işinize – gücünüze düzen katacak olan bu özel defterlerle karakterinizi ve kişiliğinizi dolayısıyla da stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz, dilerseniz de sevdikleriniz için sipariş edebileceğiniz bu hoş defter kullanmayı en çok sevdiğiniz özel defteriniz olacaktır. En güzel yılbaşı hediyeleri nden biri olabilecek güçteki şık tasarımı isme özel Ata imzalı bu defterle sevdiklerinizin kalbin

Ofis hediyesi olarak tercih edilebilecek not defterlerini kişiye özel hale dönüştürüp çok özel bir hediye haline getiriyoruz!

Yeni işe başlayan arkadaşlarınıza, sevgilinize, işinde terfi eden mesai arkadaşınıza kalıcı ve kullnışlı bir ofis hediyesi vermeyi planlıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Hediye Sepeti olarak tasarımına imza attığımız Atatürk İmzalı Not Defteri, Mustafa Kemal Atatürk aşığı sevdiklerinize ofis hediyesi olarak sunabileceğiniz kullanışlı ve kalıcı alternatiflerden biri. Ulu önderimizin o eşsiz imzası ile detaylandırılan kapağına birde hediye edeceğiniz kişinin ismi işlenince bu not defteri sıradanlıktan çıkıyor ve çok özel bir ofis hediyesine dönüşüyor. Sevdiklerinizin çalışma masalarında çok özel bir yere sahip olacak Atatürk İmzalı Not Defteri eminiz ki büyük bir keyifle kullanılacaktır. Önemli bilgiler ve gün içerisindeki notlar bu deftere kaydedilecek, sevdiklerinizin çalışma ortamında vazgeçilmez bir parça haline gelecektir.

Ofis hediyesi olarak ne alınır? sorusuna en güzel cevap olabilecek Atatürk İmzalı Not Defteri’ni Mustafa Kemal Atatürk’e olan hayranlıkları ile bildiğiniz sevdiklerinize hediye edeblir, isimlerinize özel tasarlanmış ömürlük bir hediye verebilirsiniz. Bu çok özel hediye ile daima akıllarda olacağınızı da unutmayın!