Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
109.90 TL
Ürün Kodu : 10388

Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.

Hava geçiren terletmez baskı.

%100 sağlıklı pamuk tişört.

Aşık mutlu çiftlere düğün hediyesi tişört yeni evlenenlere verebileceğiniz harika bir hediye!

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine… Çıkalım çıkalım ama en güzel hediye seçeneğiyle de kapılarını çalmalarını ihmal etmeyelim elbette. Yeni evlilere ilk fırsatta gitmek ve kapılarını çalarak en güzel hediyeleri vermek geleneklerimizde yer alan en güzel adetlerimizden. Ama Hediye Sepeti sayesinde bu gelenek en güzel klişelerden kurtuluyor ve harika ve yep yeni bir hediye anlayışıyla geliyor şimdilerde akıllara. Yeni evlenen arkadaşlarınıza, çiftlere sıradan çanak – çömlekler yerine oldukça yaratıcı ve trend bir hediye alternatifiyle gitmek isterseniz doğru sayfadasınız diyoruz. Yeni evlenenlere en orijinal Hediye paketleri Hediye Sepetinde!

 

Bu güzel hediye bu çiçeği burnunda çifte özel tasarlanmış tişörtler olacak. Mutlu bir çiftin el ele tutuşmuş en güzel karikatür çizgi baskıları bu özel tişörtlerin üzerinde yer alacak. Hem de isme özel tasarımlarda. El ele tutuşmuş bu çift aynı yeni evli çiftlerde olduğu gibi birbirlerine kırmızı bir kalple bağlanmış ve aşk ile bakışıyorlar. Yeni evlenen en yakın arkadaşa hediye almak istediğinizde bu süper taze fikir hediyeyle onlara unutulmaz özelliklerde bir hediye vermiş olacaksınız

Hadi bir an önce stoklarımız tükenmeden bu güzel tişörtlerden yeni evli dostlarınız için siparişlerinizi oluşturun diyoruz. Özelleştir noktasından bu ikilinin ismini girmeyi unutmayın. Özel tarih baskıları da üzerinde bulunacak olan bu tişörtleri siyah ya da beyaz renk seçeneklerinden seçebileceksiniz.

Yeni evli çiftlere sıra dışı hediyeler, İlginç ürünler götürmek istediğinizde bu çift tişörtleri kapıda ödeme li avantajlarıyla ayaklarınıza kadar gelecek. Hem esprili, hem kalıcı hem de alışılmışın dışında bir hediye. Belki yeni evlilere herkes hediye getirecek ama aralarından sizinkisi en sürprizlisi ve unutulmayanı olacaktır.

Mükemmel bir çift olarak gördüğünüz sevgili dostalarınız nihayet dünya evine girdi ve sizde onların bu tarifsiz mutluluğuna ortak olmak amacıyla küçük bir hediye vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Çünkü Hediye Sepeti olarak yeni evlenen çiftlere hediye edebileceğiniz en güzel hediyeyi tasarladık; Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört..

Yeni evlenen dostalarınızın evliliklerini kutlamak için onlara sunacağınız bu özel hediyenin çok beğenileceğinden emin olabilirsiniz. Ve ayrıca sıradan düğün hediyelerinin aksine tasarımıyla oldukça farklı bir alternatif olabilecek Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört tatlı bir heyecan yaratacak ve bu heyecan aradan uzun bir zaman geçse bile tekrar tekrar yaşanacak. Evlilik kervanına yeni katılan dostalarınız tasarım tişörtlerimizi büyük bir keyifle giyecekler ve aşklarını her yerde herkese ilan edebilecekler.

Yeni evlilere hediye olarak şık ve sıradışı bir hediye olabilecek Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört'ünü satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki. Hemen istediğiniz renkte ve hediye edeceğiniz kişilerin isimleriyle hazırlatın, keyifli bir düğün hediyesi vermenin mutluluğunu yaşayın.