Arkadaşınıza Özel Cep Aynası

Ürün Kodu : S-3605
44,90 TL 34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Arkadaşınıza Özel Cep Aynası özellikleri

  • 6 cm çapındadır.
  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • İki taraflı ayna mevcuttur.

Yorumlar

Hüseyin .
25.05.2017
Tesekkurler
Çok sevdim bunu aldım 1 günde elime ulaştı teşekkür ederim

AÇIKLAMA

Arkadaşınıza özel cep aynası, hiç yanından ayırmadığı en özel eşyası olacak!

Aynalar, bir bayan için en önemli ve özel eşyalardandır. Zira bir bayan için daima fresh ve düzgün bir görünüm oldukça önemlidir. Özellikle kışın göz yaşartan soğuklar ve yaz sıcağındaki terlemeler göz makyajının akmasına, tüm makyajın akarak sağa – sola bulaşmasına neden olabilir. Bu da bayanlar için oldukça gözden düşürücü durumlardandır. En iyi arkadaşa hediye olarak bu güzel aynadan alabilir ve onu bu tür sıkıntılardan kurtarabilirsiniz oysa ki.

 

Öte yandan rüzgar aniden estiğinde sağa – sola savrulan saçlar da yine bayanların en sıkıntılı anlarındandır. Yanında ayna bulunmayan bayanlar bu gibi durumlarda aynaların vitrinlerinden yararlanmaya çalışarak çaktırmadan kendilerine bakma ve kendilerini süzme fırsatı arasa da, hemen en yakın aynanın izini aramaya ve üstlerini – başlarını düzeltmenin çaresine bakmaya koyulurlar. Oysaki bu duruma düşmeden önce bayanları bu çıkmazdan kurtarmak çok kolay… Nasıl mı? İsme özel bu aynayla elbette ki… Kişisel hediye ler arasından seçeceğiniz bu güzel hediyeyle her zaman hediye sahibinin yanında olacaksınız.

 

Arkadaşlarınıza isme özel bu şık aynadan hediye ettiğinizde, daima bu manalı hediyeyi çantalarında taşıyacakları gibi, her an ellerinin altında olan bu mucizevi ayna sayesinde kendilerini derleyip toparlayabileceklerdir. Bu güzel ayna onlar için kısa zamanda en güzel manevi hediyeye dönüşeceği gibi, sizi gün içinde sık sık yad edeceklerdir bundan emin olabilirsiniz. Ayrıca kız arkadaşa alınabilecek hediye konusunda da bu mucizevi aynadan dilediğiniz özel günde yararlanabilirsiniz.

 

Her bayanın tutkusu olan aynalar şimdi onların isimleri ile anlam kazanıp, sadece onlara özel bir hal alıyor. Biricik arkadaşınıza her yıl doğum gününde birbirinden özel elbiseler, ayakkabılar aldınız ancak yıllar sonra sizden iz taşıyacak bir anı kalmayacağını düşünerek üzülüyorsanız arkadaşınız için hazırlanacak şık bir makyaj aynası ile hem ona çok özel bir hediye vermiş olacaksınız hem de her kullanıldığında sizi hatırlatacak manevi değeri yüksek bir hediye vermiş olacaksınız.Her bayanın çantasından eksik etmediği aynalar arkadaşınız hediye edeceğiniz isme özel hali ile artık onun vazgeçilmezi olacak.