Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 11196

Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye​yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye​ 925 ayar gümüştür.
  • Gümüş Melek figürünün boyu 2,5 cm eni 2.0 cm olup zincir uzunluğu ile toplam 45 cm dir.
  • Gümüş Kolye 3.0 gr ağırlığındadır.
  • Gümüş kolye üzerinde zirkon taşlar bulunmaktadır ve el emeği ile hazırlanmaktadır.
  • Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye özel kutusu ve özenli paketlemesi ile size gönderilecektir.

Annelere hediye taşlı melek tasarımlı gümüş kolye sayesinde anneye en anlamlı hediyeyi veren sadece siz olun!

Anne deyince çoğunlukla hangi imge canlanır gözünüzde? Melek simgesi dediğinizi duyar gibiyiz. Evet gerçekten de annelerimizin bir tek başlarındaki haresi ve sırtındaki kanatları eksiktir hani. Onun dışındaki tüm vasıfları meleğe benzer. Zira ne zaman ihtiyacımız olsa, başımızda biterler. Lep - demeden ne dediğimizi, ne istediğimizi anlar ve adeta sihirli değnekleriyle  tüm isteklerimizi yerine getirmek isterler. Kimi zaman yoktan var eden, her zaman bizim için varını ortaya koyan annelerimiz, yemez yedirir, giyme giydirirler. Okumamız, eğitimimiz, gelişip büyüyerek ortaya çıkmamız ve meslek sahibi olmamız konusunda saçlarını süpürge ederler adeta. Bu nedenle de  ona bu anneler gününde  güzel Anneler günü kolyeleri nden birini borçlusunuz diye düşünüyoruz.

 

İşte tüm bu resmi onlara en güzel şekilde anlatabilmek ve ait oldukları vasfı onlara en güzel şekilde hediye edebilmek adına bu melek kolyesinden hediye edebiliriz bu yorgun kadınlara önümüzdeki Mayıs. Annelere hediye taşlı melek tasarımlı bu gümüş kolyeyi gören tüm anneler, bu anneler gününde en büyük mutluluğu yaşayacakları gibi, ayakları da yerden kesilecek bundan emin olabilirsiniz. Anneler için hediye arıyorsanız, anneye özel taşlı melek gümüş kolye, kesinlikle en doğru seçilmiş hediye olacak!

Taşlı kanatları, sırma saçları, uçuşan eteğiyle 925 ayar bu gümüş kolyeye baktığımızda bizlere annelerimizi hatırlatıyor. Siz de anneler gününde annenizi bu güzel ve zarif kolyeden mahrum etmeyin ve ait olduğu yere, yani biricik annenizin boynuna kondurun diyoruz.

Hediye arayışlarınızın bir numaralı adresi Hediye Sepet bu anneler gününde de sizi yalnız bırakmıyor ve sizler için en güzel anneler günü seçeneklerini sayfalarında sergilemeye devam ediyor.