Anneler Gününe Özel Küçük Cam Saklama Kabı

Ürün Kodu : 12080

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Saklama kapları cam kapak kısımları doğal bambu ahşaptır.
  • Saklama kabı 9.5cm boyundadır.
  • Saklama kapları lastik contalı olup sağlıklı bir saklama imkanı sunar.
  • Özelleştirme işlemi lazer teknolojisi ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • 1 Adet küçük boy cam saklama kabı gönderilmektedir.
  • Anneler Gününe Özel Küçük Cam Saklama Kabı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Annenizin mutfağını Anneler Günü’nde sadece ve sadece ona özel bir hediye ile renklendirmeye ne dersiniz? Mutfakta her an elinin altında olacak, günlük kullanımda her an lazım olabilecek küçük cam kapları isme özel tasarımla annenizin ve sizin beğeninize sunuyoruz. Mutfağında fark yaratmayı seven annelere özel olarak tasarlanan saklama kabı 3 farklı boyut seçeneği ile Hediye Sepeti’nde.

Anne elinin değdiği tüm yemekler damağınızın vazgeçilmezidir. Mutfağın sultanı annelerimize Anneler Gününe Özel Küçük Cam Saklama Kabı, hem kullanışlı hem de duygusal bir hatıra olarak tercih edilebilecek bir ürün seçeneği olarak karşınızda. Bu şirin saklama kabı, şık görünümüyle olduğu kadar, isme özel tasarım olması dolayısıyla da annenizin mutfağının baş tacı olmaya aday!

Anneler Günü’nde dolmasından böreğine, mantısından kuru fasulyesine annenizin leziz mi leziz yemeklerini övmek için her zaman kullanabileceği bir hediye arıyorsanız, Kişiye Özel Küçük Cam Saklama Kabı sizi ve çok sevdiğiniz annenizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Gelin bu şık görünümlü ve ergonomik kabın özelliklerini inceleyelim…

Cam saklama kabın kapak kısmı doğal bambu ahşaptan üretiliyor. Kişiye Özel Küçük Cam Saklama Kabı, yalnızca doğal materyallerden üretilmesi nedeniyle bile mutfağına sağlıksız hiçbir ürün sokmayan annelerimizin beğenisini kazanacaktır. Saklama kabının kapağında bulunan lastik conta ise, içinde saklanan gıdaların besin değerlerinin korunmasına, her zaman taze kalmalarına imkan sağlamaktadır. Cam saklama kabını kişiye özel hale getiren isim yazma işlemi ise lazer teknolojisi ile yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde ürün üzerindeki isim asla silinmemektedir.

Anneler Günü hediyesi ne alınır” diye soruyorsanız Kişiye Özel Küçük Cam Saklama Kaplarını, 15 cm, 12 cm ve 9.5 cm olmak üzere 3 farklı boyut seçeneği ile annenizin mutfağı için beğeninize sunuyoruz. Annenizin ihtiyacına göre Kişiye Özel Küçük Cam Saklama Kabını birden fazla sayıda alıp bir set haline getirebilirsiniz. Dilerseniz hediyenizi annenize verirken Anneler Günü kutlamanızı “seni seviyorum sözleri” ile taçlandırabilir, kalbinizin başköşesinin sahibine duygusal anlar yaşatabilirsiniz.

Anneler Günü hediyenizi hediye paketi yaparak aynı gün ve ücretsiz kargo imkanımız ile adresinize gönderiyoruz. Annelere alınacak hediyeler ve daha fazlası HediyeSepeti.com’da! Keyifli alışverişler dileriz…